Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lenni?

Figyelt kérdés
Eljottem masik szulomhoz vita miatt egy oranyi tavra baratomtol, es nelkulem fog menni minden autos esemenyre. En szoltam neki hogy vele akarok lenni de nem is erdekli. Nagyon nyomaszt. Fel sem ajanlja hogy aludjak nala vagy barmi. Mit tegyek?

2020. aug. 17. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Ha máskor is felhúzza az orrát és duzzog ilyen apróság miatt, akkor ezt vagy elfogadod és így élsz vele, mert nézetem szerint megváltozni nem fog, vagy csak most tette, amiből következhet az, hogy később csak ritkán sértődik meg.

Dönts.

2020. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Ha nem hát nem. Te is szervezz programot . Te fel facebookra. Hívni fog meglásd.
2020. aug. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
Kell neki is az énidő. Biztos örül, hogy kicsit leszakadtál róla.
2020. aug. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Heti 1x talalkozunk, van eleg enideje 😂
2020. aug. 17. 17:55
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Unalmas már ennek az "énidőnek" a mantrázása. Felkapnak az emberek egy kifejezést és szajkózzák, ha kell, ha nem.

Ha sokat vitatkoztok, akkor olykor kell a pihenést egymástól.

Amúgy attól függ, min folyik a vita.


Ha alapvető, együttélési problémák miatt, akkor nem sok jövőt jósolok.

Ha azért, mert él a hobbijának, javaslom, hogy keress te is valami értelmes elfoglaltságot.

Az sportszenvedélytől egyik fiú/férfi sem fog megválni senki kedvéért, mert a személyiségének a része. Vagy elfogadod, vagy tűröd.

2020. aug. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!