Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hány nap után keressem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány nap után keressem, ha “egyedül akar lenni”?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit nagyon kedvelek, de megbántottam és most azt mondta hogy egy kicsit magában akar lenni. Ti mikor keresnétek a helyemben?
2019. dec. 17. 18:32
 1/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem keresném. Ó kért időt, majd szóljon, ha akar valamit.

Sokáig viszont nem várnék rá.

2019. dec. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Ha egy no azt mondja,hogy ne keresd,akkor keresd a legjobban es kedveskedj neki. Legalabbis nalam igy van 😄
2019. dec. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
2. "miért nem értik a férfiak, hogy a nem az nem??"
2019. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ne keresd. Max. egy mizu-t írj, de semmi többet. Ha nem válaszol, akkor meg főleg ne!
2019. dec. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Ha én mondom valakinek, hogy ne keressen, azt úgy értem, hogy ne keressen. Majd én fogom, ha úgy érzem, lenyugodtam. Ennyire egyszerű. Ja, és nő vagyok. :0
2019. dec. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
42%
#4 ne tanítsátok hülyeségekre a palitokat, mint a kettes, ennyi a kérés
2019. dec. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 jonwick ***** válasza:
Semmit. Hagyd a fenébe, és keress mást. Akkor már lehet a leányzó annnyit magába, annyit amennyit csak akar. Nem kell ezen lelkizni, meg szüttyögni, hogy jaj istenem. most mi van. Ha nem, nem, a kudarc az élet része, zsebreteszed, otthagyoid, és kész. El lehet menni és próbálkozni társkereséssel más hölgynél, éld az életed, nem kell lekadni, minden nőnél, aki játssza a fenekét; egyszerűen csak haladj tovább. Az élet túl rövid ahhoz hogy nekiállj lelkizni minden kötődési zavarral küszködő libánál.
2019. dec. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!