Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal,mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal,mert nem tudott kielégíteni és nem ment a szex vele (lelankadt mindenhogyan..) Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 14:21
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
85%

Meg kellett volna mondani a klasszikust idézve:

- Nem vótá' jó az ágyba', Zoli, nem tudtál ki elégítteni!

Aztán lehet, hogy összekapta volna magát.

2020. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
21-es: megmondtam neki és tudta,hogy gond van,de nem változott semmi sajnos..
2020. aug. 17. 14:56
 23/34 anonim ***** válasza:
11%
Kezdj olyan pasival aki jól tud kefélni is.
2020. aug. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
96%
Na de Bandi, te csak inni tudsz....vagy lókefélésről beszélsz?
2020. aug. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
0%
Én jó vagyok az ágyban 24, ezt a szomorú kérdező pamacslányt is ki tudnám elégíteni valószínűleg.
2020. aug. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
14%

Ha lelkileg bántja őt ez a dolog na meg te is az orra alá dörgölöd, hogy rossz vele az nem megoldás mert azzal csak rosszul fogja érezni magát amikor veled van és persze, hogy ha akar sem fog tudni teljesíteni.

Nem mind1 ám ilyenkor hogy kommunikálod ezt le vele.


Kicsit érzek némi önzőséget a részedről mert míg te azért sírsz hogy nem tudott kielégíteni neki jóval nagyobb gondjai vannak ha lelankad mindenhogyan és elsőnek ezen kellene dolgozni hogy neki jó legyen és utána csak azon hogy neked is.

2020. aug. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
26-os: normálisan, nem egyszer átbeszéltük, segítettem őt,nyugtattam,nekem is véges a türelmem :)
2020. aug. 17. 16:45
 28/34 anonim ***** válasza:
25%

Akkor meg mi a kérdés még?

Szakítottál vele tudod miért mit vársz tőlűnk?

2020. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
64%
en is hasonlo cipoben jarok, csak itt en vagyok a ferfi. szinte sosem allt fel, de ha megis, korai magomlesem is volt. ezen ugy tudtam javitani, hogy irattam fel a dokival potencianovelot, de azzal is ki kellett tapasztalni a szexet. ha ket egymast koveto nap vettem be a gyogyszert, akkor masnap mar nem volt hatasos, "ki kellett pihennie" magat a testemnek, es az elso menet igy is csak 1 percig tartott, utana gyorsan letusoltam es johetett a kovetkezo, ami olyan 10 perc volt. de ha egy heten 2-nel tobbszor szexeltunk bnommel, akkor nem volt kipihenve a ferfiassagom es olyankor mar masodjara sem allt fel. h volta harmadik menet, az mar tobb mint 1 oraig tartott, de nekem nagyon nehez volt osszehozni, hogy minden klappoljon, szoval ilyen hosszabb menet csak ritkabban volt. remelem tudtam segiteni. 34/f
2020. aug. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Lehet meleg..akkor te hiába próbálkoztál...
2020. aug. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!