Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottam a párommal,mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam a párommal,mert nem tudott kielégíteni és nem ment a szex vele (lelankadt mindenhogyan..) Szerintetek jól döntöttem?

Figyelt kérdés
2020. aug. 17. 14:21
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
0%

Akkor lehet impotencia próblémái vannak.

Vagy csak te nem voltál az esete, mert ha más lánnyal ment csak veled nem akkor ennyi az egész.

2020. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
40%
Vannak olyan férfiak, akiknek hasonló problémáik vannak, és boldog párkapcsolatban élnek. Ehhez kell egyfajta érettség, és magas fokú érzelmi intelligenciára is szükség van, ez az évek során fejleszthető. Ha valakit szeretek, akkor én nem hagynám ott azért, mert esetleg valami szervi vagy lelki ok miatt, nem elég kemény a farka. Léteznek szép számmal olyan élvezetek az életben, amikről a boldogságunk miatt le lehet mondani, csak ez mostanában nem menő.
2020. aug. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod mi lett a vége? Elhagytad, azóta is külön?
2020. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
80%
Persze jönnek itt a nagy férfiak, hogy miért hagyta ott, így is lehet boldogan élni, meg érzelmi intelligencia kellene, aztán nekik lenne a legnagyobb a szájuk, ha a nő nem tudná kielégíteni őket.
2021. ápr. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!