Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hany evesen ismertetek meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hany evesen ismertetek meg eletetek parjat?

Figyelt kérdés

Picit koltoien hangzik a kerdes, de megis erdekelne, hogy ki mikor ismerkedett meg azzal a szemellyel akivel kesobb az eletet szeretne leelni.

Azert vagyok erre kivancsi mert en most, 19 evesen erzem azt hogy azzal a ferfivel vagyok egyutt akivel le szeretnem elni az eletemet. Tudom hogy fiatalok vagyunk (o 22 eves) de mindkettonknek volt mar ezelott komoly, tobb eves kapcsolata, ugy erzem mindkettonkon higy komolyan gondoljuk, szeretjuk egymast.

Tudom hogy rengeteg tenyezon mulik hogy egy parkapcsolat fennmaradjon, de megis mit gondoltok, van esely arra hogy ilyen fiatalon talaltam meg tenylegesen azt akivel le tudom elni az eletemet?


2020. aug. 18. 17:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%
22 éves voltam, abban az évben töltöttem be a 23-at. 7 és fél éve vagyunk együtt és bízom benne, hogy életünk végig együtt is maradunk.
2020. aug. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
67%
21 éves voltam, most vagyok 33
2020. aug. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
27 (egy korábbi válás után).
2020. aug. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
76%
28
2020. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
81%
26 évesen. 10 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok.
2020. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
80%

21 voltam, szerintem nem azon múlik, hány évesek vagytok. Ha van annyi önismeretetek, tényleg összeilletek, közösek a célok és közösen is tesztek értük, dolgoztok a kapcsolatért, akkor akár ovisként is (jó, most költői túlzás, de érted :D ) megtalálhatod életed párját. Nem feltétlenül kell ehhez besavanyodott vénembernek lenned, hogy felismerd ha valakivel le tudnád élni az életed.

Amúgy én mindegyik pasimhoz úgy álltam hozzá, hogy akár ő lehet az utolsó is, már 17 évesen is (akkor volt először kapcsolatom), aztán végül persze nem mindig alakult így, de a hozzáállás a lényeg. Szerintem ha komolyat akarsz, akkor nem is érdemes úgy belekezdeni, hogy nem érzed azt, akár vele tudnál maradni örökké, mert akkor minek hazudjunk tartós kapcsolatot. Attól még, hogy az idő nem mindig igazolja az elképzeléseket, nem lesz feltétlenül téves az érzés.

2020. aug. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%
4+ 28 majdnem 29 pár hónap híjján (egy korábbi szakítás után)
2020. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
65%
20 évesen, az egyetemen ismertem meg. Persze még nem lehet kijelenteni, hogy ő életem párja, mert bár régóta együtt vagyunk, de nem vagyok 60 éves, bármi megtörténhet. Egyenlőre viszont nagyon úgy néz ki, hogy ő az.
2020. aug. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
63%
38 voltam amikor lecsapott a nagyszerelem.. Ezt az érzést mindenkinek meg kell élnie, ha kimarad ez nem is élt!
2020. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
45%
Nem hiszek az ilyen regénybeli alakokban, mint valakinek az "élete párja". Esetleg gondolhatja a pillanatnyiról, hogy ő az, de attól még ez nem valami létező titulus vagy definíció.
2020. aug. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!