Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Viszonyítottad a párod már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Viszonyítottad a párod már máshoz?

Figyelt kérdés
Mondjuk találkozol/séta közben látsz vlkit és azt gondolod hogy bárcsak így nézne ki vagy / így lehetne beszélgetni vele is vagy hozzá hasonló lenne a párom is stb..
2020. aug. 19. 08:29
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem szokásom, de engem folyamatosan a volt párom. Fennhangon osztott, kitől mit kellene átvennem. Szerettem, de ezt nem sokáig viseltem el.
2020. aug. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De magadban, nem feltétlen kell ennek hangot adni
2020. aug. 19. 08:52
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

Nem így, ebben a formában. De mondjuk olyat már gondoltam, hogy hasonló frizura/ruha neki is jól állna, és meg is tudjuk beszélni. Akarunk tetszeni egymásnak, egy kis újítás, frissítés nem gond, és ez kölcsönös. Kihozzuk egymásból a legjobbat.

Az a különbség a kettő között, hogy te kompletten lecserélnéd az első szembejövőre, aki jobb nála. Nem szereted őt.

2020. aug. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Nem mert tudom, hogy a jóképű idegen sem olyan tökéletes, amilyennek látszik. Figyelj, valami bibi mindig van. Ha megkapargatod a felszínt a legelragadóbb emberek sem olyanok, mint amit képzelsz róluk, akár nő akár férfi.

Ha ez nálad gyakori, hogy masokhoz hasonlítod a barátod, vagy elképzeled így vagy úgy jobb lenne akkor nem a megfelelő emberrel vagy. Vagy te kreálsz felesleges problémát.

2020. aug. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Igen, de negatív értelemben csak mikor már haldoklott a kapcsolat és kezdtem kiábrándulni. Korábban mindig az volt, hogy ebben és abban is jobb mint xy, utána, ahogy egyre tavolodtunk, egyre több lett a vita úgy egyre inkább a negatív tulajdonságai kerültek előtérbe a szememben és átváltott a dolog abba, amiről írsz.

Nálam ez a kapcsolat végét jelenti.

2020. aug. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Éretlen gyerekek teszik ezt, akik azt sem tudják mi egy ember.
2020. aug. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
A párod azért van veled, mert úgy kellesz neki, ahogy vagy, nem? Tehát akit meg akarnak változtatni, ott baj van...
2020. aug. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Én nem. Engem már viszonyított máshoz a volt párom (30). Részletesen, kioktató stílussal a számára rossz tulajdonságaimat vázlatokba szedte: őszülök, ruházkodásom, használjak vidámabb színeket, stb. A munkahelyén: "A helyes pincérfiú ilyen helyes, olyan helyes, de jól néz ki... úgy 2 percnél tovább nem tűrtem, azonnal repült a barátnő.
2020. aug. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
79%
Persze, folyamatosan. Pl látod azt a nőt, az nem hízott úgy el mint te.
2020. aug. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Hazudik, vagy nem mer szembesülni magával, aki azt mondja, hogy nem. Illetve van még egy opció; hogy nincs kihez hasonlítgatni, mert előtte nem volt senkije. Az ember úgy van bedrótozva, hogy tudat alatt egyfolytában mérlegel, összehasonlít. Kamaszként persze ezt baromi nehéz elismerni, hisz saját szemünkben valóságos jellemóriások vagyunk. Vagy igyekszünk annak látszani.
2020. aug. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!