Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelek utalnak arra hogy egy kapcsolat a végét járja?

Figyelt kérdés

Első szerelem,több mint 1 éves kapcsolatról van szó.Az elején minden szép volt,sosem volt veszekedés. Utóbbi 5-6 hónapban állandóan civakodunk,megsértődünk egymásra. Tudni kell,hogy a karantén alatt alakultak ki és idővel fokozódtak. Nem tudunk rendszeresen találkozni (távolság) . Ha együtt vagyunk sosem veszekedünk,ha távol vagyunk jönnek a konfliktusok.

Szeretjük egymást,viszont a rengeteg konfliktus úgy érzem tönkretett mindent. Próbáltunk változtatni,de a változás 1-2 hétig tart ,aztán kezdődik megint előről.


2020. aug. 19. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amikor a nő már nem kérdez semmit.Csak hallgat.
2020. aug. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Ha mindketten akarjátok, meg lehet oldani. Igyekezzetek higgadtan leülni és átbeszélni a dolgokat.
2020. aug. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi is akkor veszekedtünk mindig mikor nem tudtunk találkozni, vagy nem tudtuk mikor tudjuk megszervezni a következőt. Ha meg hosszabban együtt voltunk, csak vigyorogtunk mint a vadalma, így hogy már együtt is lakunk azóta meg semmi gond.
2020. aug. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves kapcsolat, és a fele már rosszul telt.

Ráadásul első, tehát fiatalok lehettek.

Meddig akarjátok húzni és minek?

Szexelni ezután is összejárhattok, de közben mindenki kereshet magának helyben párt, és levetkőzheti az állandó sértődési kényszerét.

2020. aug. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
egyre jobban átváltanak lesz**ärom stílusba...
2020. aug. 20. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz volt, nekünk is volt ilyen időszakunk írásban mindig csak veszekedünk 4 hónapig úgy éreztem már nagyon lesüllyedtünk elhidegültünk, valahogy velem volt a baj, bipoláris vagyok így hosszabb depressziós időszakom volt és beképzeltem olyan dolgokat amit nem kéne, pl nem éreztem hogy szeret. Vagy hogy unalmas vagyok, szorongásos dolog..

Aztán augusztusban együtt aludtunk, és lassan kezdett minden visszaállni, élőben meghittebb könnyebben meg lehet beszélni az érzéseket, nem személytelen. Ha veszekedtek akkor inkább hívásban beszéljétek meg kössetek kompromisszumot. Ha úgy érzed nem tudod megjavítani ami köztetek van akkor várj hogy mi lesz ne pánikolj be.

Ha szeretitek még egymást akkor meg kell menteni ,

ha már nem, nincs értelme kkor lefog zuhanni a kapcsolat, így is úgyis.

2020. aug. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!