Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalt Nők! Ti hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt Nők! Ti hogyan vettétek észre, hogy a párotok két vasat tart a tűzben? Milyen jelek utalnak rá?

Figyelt kérdés

2015. febr. 26. 14:15
1 2 3
 1/30 Las Vegas ***** válasza:
Ha nyitott szemmel jársz... látsz
2015. febr. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Nyitott szemmel járok, csak nem akarom hogy ok nélküli gyanúsításnak tűnjön, nem akarok rákérdezni, vádaskodni. Abból úgyis csak veszekedés lenne. Vannak fura dolgok, de nem vagyok benne biztos, hogy nem csak beképzelem. Kissé sok a véletlen.
2015. febr. 26. 14:26
 3/30 A kérdező kommentje:
Ezért vagyok rá kíváncsi, hogy mások milyen változásokat vettek észre a párjukon
2015. febr. 26. 14:26
 4/30 anonim ***** válasza:
35%

OKOS nő nem kell,hogy mindent észrevegyen!


35/N

2015. febr. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Engem szinte már alig keresett, nem telefonált, írni is egyre ritkábban, folyton elfoglalt volt, ha meg találkoztunk, mindig fáradt volt, alig akart szexelni... Nekem ezek gyanúsak lettek, és persze kiderült, hogy ki állt a háttérben...
2015. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
13%
A férfi poligám állat, de mindig visszajön szerelmeséhez. Az okos nő elnézi, ha félrekúr.
2015. febr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
na jó leírom pontosan... Dolgozom 3 naponta reggel 6 ra megyek fél 10 felé szoktam haza érrni melóból. Kicsit hamarabb hazaértem mert 9 kor pontban már sikerült bezárnom a boltot. a negyediken lakunk két fa ajtós és egy műanyag ajtós lakás van az emeleten, ami azért lényeges mert nekünk és a szomszédnak van fa ajtónk, a szomszédom az egyik legjobb barátnőm. Mikor a harmadikon jártam hallottam a fa ajtó csapódását és egy csaj a negyedikről (legfelső szint) jött lefelé akit tudom, hogy ismer a párom. Nem kérdeztem rá gondoltam biztos barátnőméknél volt valamiért. Viszont mikor barátnőmet megkérdeztem azt mondta hogy "mégis mit keresett volna nálunk?" Ez volt mult héten. Tegnap dolgztam és a párom felhívott este hogy mikor érek haza. Nem szokott felhívni sosem. És feltűnt hogy sokkal kedvesebb velem mostanában, viszont ha dolgozom sosincs ideje semmire itthon, még enni sem eszik pedig nem csinál SEMMIT. és eléggé sűrűn borotválkozik intim tájékon, ami eddig nem volt jellemző
2015. febr. 26. 14:51
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem ez elég gyanús... Nagyon is :(( Bár ez sem lenne szép dolog, de valahogy megnézhetnéd az üzeneteit :(
2015. febr. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
De amíg te dolgozol, a pasid nem dolgozik? Addig otthon ül, vagy mire érted, hogy nem csinál semmit? Lehet nincs ideje.
2015. febr. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
ő délután 5 ig dolgozik én este 9-ig. Úgy értem, hogy nem csinál semmit, hogy például még csak enni sem eszik amíg nem érek haza. Vagy mondjuk megkérem reggel, hogy szedje le a száraz ruhákat és rakja rá a vasalódeszkára, ezt sem csinálja meg. 5 kor mikor hazaér első dolga szokott lenni, hogy lezuhanyzik pl. Én mikor fél 10 kor hazaértem vizes volt a fal a zuhanyzóban... kétlem hogy 5 órától ne száradt volna meg. Őt ismerve pedig tudom, hogy koszosan még a konyhába sem megy
2015. febr. 26. 15:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!