Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt a hülye szokásom ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt a hülye szokásom ami nemrégiben alakult ki, hogyan vetkőzzem le?

Figyelt kérdés
Mostanában folyton a párom hibáztatom mindenért. Ha elfelejtek valamit, kicsuszik a számon hogy azért felejtettem el mert épp oda indultam (hogy mondjuk megcsináljak valamit) de közbeszólt (feltett egy random kérdést vagy elmondta milyen időjárás lesz holnap) és mivel közbeszólt elterelte a gondolatom arról amit csinálni akartam eredetileg így hát elfelejtettem. Pár hete észrevettem magamon hogy tényleg ilyen full hülyeségeket mondok szegénynek majd mikor ráeszméltem még csináltam jó párszor ezt csak úgy poénból. De eszembejutott hogy olvastam régen erről egy cikket hogy aki ilyet csinál egy kapcsolatban az nem tusom milyen személyiség és menekülni kell tőle. Most nem csak az van a pakliban hogy megijedtem hogy ilyen vagy olyan vagyok, hanem tényleg semmi valóság alapja nincs kb ezeknek a dolgoknak. Nem szeretném a párom nyomasztani se semmi, még mostanában “rákaptam” erre, hogy ilyeneket mondjak neki. Tényleg csak pár hete.
2020. aug. 20. 00:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyat aki ugyanezt csinálta. Nem szerette már a párját, és veszekedést akart generálni, eleinte csak hogy elvonulhasson "bűntudat" nélkül telefonon írkálni valakivel, később pedig hogy legyen oka szakítani.
2020. aug. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
En nem szeretnék veszekedést generálni, és nagyon is szeretem a párom.
2020. aug. 20. 00:45
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld akkor visszafogni magad. Számolj el 10ig, mielőtt valamit mondasz neki, gondold meg kétszer, hogy azt kellene e mondani neki, amit éppen akarsz.
2020. aug. 20. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet ezt megpróbálom! Remélem amilyen gyorsan rámjött ez a hülyeség olyan gyorsan el is megy 😅
2020. aug. 20. 00:51
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokszor ezzel küzdök azzal a különbséggel, hogy egész életemben volt ez, és mostanában kezdek kigyógyulni. Talán azzal függhet össze, hogy elkezdtek sikerülni a dolgok, így egyre kevesebb miatt kell szégyenkeznem. Szóval nálam az önbecsülésemmel függhet össze. Talán ha valakinek van önbecsülése, akkor bátrabban bevállalja a bakikat.
2020. aug. 20. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A feledékenységedért ne másban keresd a hibát. Vállalj felelőséget a tetteidért.
2020. aug. 20. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hm ebben az önbecsülés dologban lehet valami.... köszönöm
2020. aug. 20. 07:24
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj a pároddal is és mond el neki, hogy rájöttél, hogy ezt csinálod, hogy ne érezze rosszul magát miatta, mikor rá van hárítva a felelősség. Aztàn persze dolgozz rajta, hogy ne legyen ilyen.
2020. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Rövidtávú memóriazavar ... nem vicces állapot, nem kellene a párodra tolni. Komoly oka lehet. Ellenőrizd a memóriád:

[link]

2020. aug. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat, aranyosak vagytok! :) Igen nem akarom rányomni a páromra az én hülyeségem. Csak az a fura hogy eddig ezt nem csinaltam majd a semmibol elkezdtem. De nem is gondolom komolyan hogy jaj tenyleg az o hibaja lenne vagy valami. Ez most csak egy pelda volt, kb meg 3-4 dolgot tudnek mondani ami mas temakorbe tartozik. Azert ellenorzom majd a memoriam 😉
2020. aug. 20. 11:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!