Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemrégiben kezdődött egy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrégiben kezdődött egy új párkapcsolatom. Teljesen jól érzem magam a párommal de nem tudok vele hülyéskedni és ez zavar de nem tudom miért van. Valaki adna tanácsot mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. júl. 27. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha most zavar, később is fog. Lehet jobb ha már most hagyod, mint később... Sherintem.
2014. júl. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veletek?
2021. szept. 30. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb, ha most abbahagyod vele, mintsem, hogy pár év múlva elhagyd amiatt, akivel jól el tudsz hülyéskedni. Szerintem ez kardinális. Aki szeret viccelődni, az szenvedni fog olyan partner mellett, aki meg nem ilyen.
2021. okt. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!