Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emiatt elhagynád a párod?

Figyelt kérdés

A párom munkamániás. Nem tud egy percre sem megülni. Úgy érzem, hogy a családunk és a lányunk issza meg a levét az egésznek. Nem volt mindig ilyen. Tavasszal kezdtük az építkezést ez azóta is tart,de már most csak az egyik kerti tárolót csinálja,amit egyáltalán nem találok létszükségletnek. Egyszerűen felesleges szerintem... Nincs velünk egész nap kint van és nem foglalkozik a másfél éves kislányával. Közben bánt,mert itthon "nem csinálok semmit". Hogyha bejön is, akkor is csak panaszkodik,hogy minden össze vissza van,nincs rend stb.(A gyerek állandóan szét pakol)Amikor mondom neki, hogyha foglalkozik a gyerekkel, akkor mindent meg csinálok gyorsan, akkor az van, hogy ezt is rá terhelem és, hogy nem lehet nyugta idebent,mert a benti dolgokat is neki kell meg csinálnia. Általában ezen megsértődik és kimegy...vagy ami rosszabb, hogy káromkodások mellett elkezd pakolni mosogatni stb. Pedig csak arra kértem, hogy foglalkozzon a gyerekkel vagy etesse meg. Nemsokára dél én ma még nem ettem,mert a gyerek fogzik és állandóan ölbe lenne. Most volt egy 2 hónapig tartó egészségügyi gondom. Nem is emelhettem volna(a gyereket sem), de muszáj volt egyedül megoldanom,mert, akkor sem foglalkozott az egésszel.

Őszintén szólva nem tudom hogy hogyan jutottunk idáig,de ma már ordibálásig fajult ez az egész, pedig nem vagyunk ilyenek. Március óta itthon van jövő héten menne dolgozni és március óta talán,ha 5 napot volt velünk. Konkrétan már nem is hiányzik...alig várom, hogy menjen dolgozni és ne azon idegesítsem magam, hogy már megint valami h*lyeséget csinál,ahelyett, hogy velünk lenne. Úgy érzem, hogy ez a kapcsolat kifújt már nagyon elegem van. Nem vagyok sárkány,nem b*sztatom, de azt elvárnám, hogy velünk is töltsön minimális időt,ha már volt,akkora szerencséje, hogy hónapokig nem ment dolgozni, emellett ugyanúgy kifizették. Már nagyon azon gondolkodtam, hogy haza költözünk a szüleimhez.



2020. aug. 20. 09:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
El
2020. aug. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy jò dolgot sem mondtàl ròla.
2020. aug. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerinte én vagyok a h*lye, hogy örülnöm kéne neki, hogy nem egy lusta alkoholista,hanem egy dolgos ember és, hogy értünk dolgozik,de konkrétan én nem értem, hogy mondjuk nekem mi szükségem a kerti tárolóra... legyen persze dolgos ember...,de ne a családi életünk rovására. Március előtt teljesen normális volt. Egy rossz szót nem tudtam volna rá mondani. Imádott velünk lenni. Kereste, hogy hogyan járjon a kedvemben. Nem szólt a házért,ha éppen nem ragyogott minden. Foglalkozott a lányával. Már ma sírtam neki, hogy foglalkozzon már a gyerekkel, aztán azt vágta az arcomba, hogyha majd én megcsinálok kint mindent meg bent is, akkor majd rá fog érni. Próbáljam meg utána csinálni egy óráig sem bírnám... Nem becsüli azt, hogy mennyit foglalkozok a gyerekkel. Annyira okos a kislányunk, hogy másfél évesen 2 szavas mondatokban beszél és kiemelten tehetséges mindenben kb. 2 és fél éves szinten van. Mondanom sem kell, hogy nem attól,mert annyira sokat fejlesztette az apja...
2020. aug. 20. 10:16
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű a dolgod. Megfogod a gyereket, és a kezébe adod, és elmész otthonról délutánonként. Akár mire foghatod, hogy neked dolgod van.


Eleinte lesz hőbörgés, hiszti, cirkusz, pár hétig, utána megszokja a fazon, és úgy alakítja a dolgait. Miközben a valóság meg az, hogy a gyerekkel ketten összeszoknak, és összenőnek.


Nem mondom, hogy menet közben nem fogsz frászt kapni párszor-mert fogsz, azt sem mondom, hogy nem fognak cikázni a fejedben a gondolatok, hogy ketten ezek mit csinálnak-mert fog, de idővel a gyümölcs beérik, és mire a gyerek 2-3 éves lesz-elválaszthatatlanok lesznek.

Sokszor fogod a hajad tépni amire hazamész, és éjjelig kell takarítanod utánuk, de hidd el, hogy megéri.


De ilyen célból pár hónapot kibír az ember és mindig bejön ez a módszer akár hány gyerek is van.

2020. aug. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

4+ Egyébként az utolsó pillanatokban vagy ennek kivitelezésével.


Csak hogy tudd.


Hisztériára viszont számítanod kell..ez benne van.

2020. aug. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Jah, és ami nagyon fontos: ne legyen ilyenkor senki nálatok, csak ők ketten legyenek. Tehát ne legyen segítsége. Egyedül legyen vele.
2020. aug. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Még annyi: a gyerek-és az apa kapcsolata fontosabb mint egy házépítés.

Mert a házépítkezés megvár, az apa gyerek kapcsolat kialakítás meg egyszeri lehetőség. Utána, ha nem időben lépsz-nincs lehetőséged a korrigálásra.

2020. aug. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Ez nem opció, hogy elmegyek,mert egyébként,ha nem vagyok itthon 100%ban ellátja a gyereket és kimos, megfőz stb. Nincs is érte hiszti meg semmi. Mindent megcsinál...el is pakol. Szóval,ha a gyerekkel van, akkor oda teszi magát és nem zavarja,ha én nem vagyok itthon. Viszont mikor haza jövök, akkor a fejemhez vágja, hogy milyen könnyű dolgom van és neki ez simán menne nem is érti, hogy mit panaszkodok ennyit... próbálnám meg azt csinálni,mint ő... Csak ugye teljesen más 1 napot tölteni a kislánnyal,mint folyamatosan napokat megállás nélkül. 8 napot voltam kórházban 8 napig maximálisan ellátta,de amikor kijöttem a kórházból azonnal megint az enyém volt a gyerek.
2020. aug. 20. 10:51
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerinte amit én csinálok az szórakozás és nem munka.
2020. aug. 20. 10:53
 10/21 anonim ***** válasza:
37%

Az nem szép, hogy nem foglalkozik többet a gyerekkel, de egy gyerek mellett azért még lenni kellene annyi idődnek, hogy ne káosz legyen mindig otthon. Le is lehet rakni a kicsit és ha alszik, akkor is lehet dolgozni, rendet rakni. Szervezés kérdése, vannak akik több gyerekkel megoldják ugyanezt. Amíg ő 8 napig otthon volt a kicsivel, megcsinálta ezeket? Vagy nála is kupi volt? Mert írtad, hogy mindent megcsinált. Tehát jobban megszervezte, mint te.

Ő már kipróbálta, milyen a kicsivel lenni, te kipróbáltad az építkezést? Ha visszamész dolgozni, ezerszer nehezebb lesz megszervezni az életet, még ha ketten csináljátok is. Így, hogy otthon vagy, egy kicsivel bele kellene férnie a napba a rendrakásnak is - szerintem -.

Egyszer csak készen lesz az az építkezés és több ideje lesz a kicsivel foglalkozni. Gondolom neki akkor lesz kész, ha minden rendben lesz és fel lesz építve, tehát máshogy látja a dolgokat, mint te.

2020. aug. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!