Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti emiatt elhagynatok a baratnotoket?

Figyelt kérdés
Megismertem egy vörös hajú szeplos csodálatos lányt aki valóban szeret engem és a legjobb a kapcsolatuk,3 éve vagyunk együtt még egyszer nem volt nézeteltérés közöttünk és lelkitarsakkent is számíthatunk egymásra. Azonban egy a probléma hogy neki már volt abortusza ezért fel lefekudni velem 3eve semmi nem történt és nem tudom várjak e rá. De elveszíteni se akarom mert másik ilyen lányt nem fogok talalni
2019. jún. 23. 14:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Olvassatok utána együtt a védekezésnek.
2019. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%

Úristen, lányként mondom nem normális a csaj..az abortusz megértem hogy megviselte stb. de ezentul szexmentes életet akar?

Szedjen fogamzásgátlót, használjatok gumit igy aztán nem igen esik teherbe. Probáld ezt megbeszélni vele.

2019. jún. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pajzsmirigybetegseg miatt nem szedhet gyogyszert
2019. jún. 23. 15:12
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak biztosan nagy trauma volt az abortusz, pszichológushoz kéne fordulnia, mert a teljes elzárkózás a szextől nem fog jóra vezetni. Ha tényleg a lelki társad, támogatod ebben. A konkrét behatoláson kívül pedig rengeteg módja van annak, hogy örömet szerezzetek egymásnak.
2019. jún. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Lelki ronccsal ne foglalkozz.
2019. jún. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerencsére létezik gumi óvszer...
2019. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nemcsak hormonális fogamzásgátló gyógyszer létezik. Én egyébként sem ajánlanám. Elég káros lehet hosszú távon. Használjatok gumit.
2019. jún. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Pszichológus, illetve létezik óvszer, fogamzásgátlót amúgy sem ajánlanám.
2019. jún. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!