Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha a párotok fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a párotok fizikai erőszakhoz folyamodna meg tudnátok védeni magatokat?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2020. aug. 20. 11:48
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%

Nem fogok harcba bocsátkozni egy nálam fizikailag erősebb hímneművel.

De ha csak egyszer hozzám érné bárki is, elintéztetném egy életre.

#1 voltam.

2020. aug. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
92%
Nem teljesen egyértelmű mit takar a fizikai erőszak, annak is vannak szintjei. Egyezzünk meg annyiban, hogy ha egy egészséges, sportos férfi valóban fizikailag kárt akar tenni egy nőben, akkor a nőnek szinte semmi esélye sincs megvédeni magát fegyverek nélkül. Persze, olyan létezik, hogy csodával határos módon a nő annyi időre képes ártalmatlanítani a férfit, hogy el tudjon menekülni, de a valóságban az erőszak nem olyan, mint sokan elképzelik.
2020. aug. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
64%
Én agyonveretném néhány ismerőssel az tuti
2020. aug. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
17%
ha kettesben vagytok és a kutyus sem látja, hogy a párod ütött meg, akkor mehetsz te feljelenteni, 1 az 1 ellen megy a dolog, mert ő tagad és akkor a zsernyákok is csak mosolyognak, mert nincs bizonyíték.
2020. aug. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

#14 Ez nem igaz. Ha úgy ütött meg hogy 8napon túl gyógyuló sérülést szereztél és ezzel elmész a balesetire majd ott közlöd hogy a barátod ütött így meg akkor ők hivatalból feljelentést tesznek, majd a rendőrök a továbbiakban látlelet alapján gyanúsítottként fogják kihallgatni az erőszakos cselekmény elkövetőjét.

Bírósági szakaszban pedig van egy olyan jelenség hogy a gyanúsítottnak a törvények megengedik hogy hazudjon viszont a tanút kötelezi a törvény az igazmondásra. Tehát a 2en vagytok jelen és semmilyen más bizonyíték, tanu nincs akkor a sértettnek fognak igazat adni és elítélik.

2020. aug. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
42%
15-ös, ezt ugye te sem hiszed el ezt az ótvaros baromságot. A pasi tagadni fog, te meg mondhatsz akármit, lehet más okozta ezt, csak rá akarod kenni.
2020. aug. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
78%
Ilyen alapon én is összeveretem magam valami haverral, aztán majd ráfogom erre, mert utálom szerencsétlent. Ne legyünk már naívak.
2020. aug. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
37%
Meg a pasi keres alibit, két havert, hogy tanúsítsák, hogy velük együtt piálgatott pont akkor. Akkor a nő mindjárt rágalmazás vádja alá kerül.
2020. aug. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor most bebizonyosodott, hogy hiába rinyálnak itt egyes, a feministáktól rettegő pasik, valójában nem olyan könnyű még a jogos bántalmazást sem bizonyítani, nemhogy valakit ártatlanul megvádolni.
2020. aug. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

#8-as vagyok

Tételezzük fel, hogy nem némán tűröm, ahogy bucira vernek. Kiabálok, sikoltok, próbálok védekezni (lesz dulakodás). Ha van szomszéd (és nálam bőven van, nem egy tanyán élek), akkor látni fogják, hogy épen mentem be és sérülten távozok, továbbá a "párom" hangját is hallani fogják. Mivel védekezni fogok, ezért a másik félen is lesz külsérelmi nyom (karmolás, harapás, esetleg a bütykein jel, hogy bokszzsák voltam). Sőt, a szomszédokat ismerve kihívják a rendőrséget (mindenre kihívják...) és verheti magát, hogy "biztos úr, én ebben a pillanatban is sörözöm a haverokkal...! Nem vagyok itt!"

Nyílt területen meg, ahol szinte mindenhol kamerák vannak (akár magánkamerák), sok szemtanúval, ugyan már.

26/N (ez az előbb lemaradt)

2020. aug. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!