Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ha a párotok fizikai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ha a párotok fizikai erőszakhoz folyamodna meg tudnátok védeni magatokat?

Figyelt kérdés
Kort írjatok.

2020. aug. 20. 11:48
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
57%
Van két bátyám, szóval igen, nem járna jól az illető srác.
2020. aug. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%
1 A kérdés nem arról szól, hogy ki mögé bújsz, hanem arról, hogy ha egy-egy aránnyal állsz megtudod-e védeni magad szemtől-szemben.
2020. aug. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
8%

2+ De akkor ezek szerint nem csak gyáva is vagy, hanem erőtlen is, ha más mögé bújsz.


Ez az 1-esnek szól.

2020. aug. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Szerintem arra gondolt, hogy nem egy törékeny lány mivel két fiúval nőtt fel.
2020. aug. 20. 12:03
 5/30 anonim ***** válasza:
13%

4 Ha igaz lenne ez amit te mondasz, akkor igénybe sem venné a két fazont, de rögtön velük takaródzik.

De nem az, egyértelműen gyáva. Ez nem kérdés.


Szív bőségéből szól a száj, és aki figyelmes az hamar ki tudja deríteni azt amit akar, ha a másik beszédjére figyel.

2020. aug. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
74%

Én sztm meg, thai boxoltam pár évig, rúgni nagyon jól tudok év védeni is.

N28

2020. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
94%

Tudok pár önvédelmi fogást, amit már használnom is kellett sajnos (utcán belém kötöttek), szóval ezekkel talán lenne esélyem arra, hogy egérutat szerezzek (mert igen, én inkább menekülök, minthogy olyan harcba folyamodjak, amiről tudom, hogy nem nyerhetek) mert ha ezek nem jönnek be, vagy nem eléggé, akkor nincs sok esélyem.

21/L

2020. aug. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Nem, fizikailag biztos alulmaradnék. Az más kérdés, hogy az első ilyen után látlelet és feljelentés. Továbbá soha nem jöttem össze erőszakra hajlamos férfiakkal.
2020. aug. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Valamiért van egy érzésem, hogy engem egy férfi fog megölni párkapcsolatban. Nem bántottak még, de itt is ez a sok kérdés... nagyon sok férfi imádja verni a nőket.
2020. aug. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
77%
A szelídségem az erőm.
2020. aug. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!