Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Low energy, lajhár élet?

Figyelt kérdés

Elgondolkodtam magamon, és azt látom, hogy évek alatt egy viszonylag elfogadható aktivitás után teljesen átálltam (tudat alatt) az igazán energiatakarékos életformára.


5-10 éve még egyetemre jártam, folyamatosan ki kellett mozdulni, emberekkel beszélni, kerestem társaságokat, lehetőségeket, volt hobbi és szabadidő (több kevesebb sikerrel), nyilván magamhoz képest, akkor sem voltam a társasági élet császára, igaz ez nem is volt cél.


Azóta eltelt jó pár év, és gyakorlatilag vegetálok:

- dolgozok, amit nem annyira szeretek, sok a konfliktus és a feszültség és a felelősség.

- mellette ugyanúgy tanulok, egyetemen,

- társasági életem gyakorlatilag nulla, évek óta nem voltam sehol senkivel.

- nem tartom a kapcsolatot senkivel, párkapcsolat nincs,

- nem fogyasztok, nem költöm a pénzt, nem járok sehova,

- azon tűnődök, hogy fel kellene mondanom, és még ennél is nyugodtabb életet élni, venni egy földet, és magamnak megtermelni a szükségleteket, lehetőleg elkerülni minél több embert.

- gyerek, család talán 10 éve még foglalkoztatott, most már egyáltalán nem.

- ha mégis emberekkel kell együttműködnöm, akár munka, akár bármi más, eléggé lemerít.


30 éves vagyok, és kívülről nézve olyan, mintha múmia lennék, vagy valami élőhalott (nem a külsőre értve).


Van még valaki ezen a szinten?


2020. aug. 20. 17:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Én ezt a kérdést az emberi tulajdonságokba írtam ki, nem értem miért tette át ide...
2020. aug. 20. 17:12
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Jelen! Mintha én írtam volna a kérdést.
2020. aug. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100 millió forint kell kb, hogy korai nyugdíjba küldhesd magad.
2020. aug. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3as voltam, de az se jó. megkaptam 2 hónapig a kis munkanélküli segélyemet 120 ezer forintot. leszámítva, hogy túró, és beleképzelve, hogy csak úgy jön a pénz, haszontalannak éreztem magam. BValamit mindig kell csinálni és itt nem bulira gondolok, hanem munkára. Nekem plusz mellék jövedelmnek, csak annyi pénz kellene, hogy nyugodtan otthagyhassam a munkahelyemet, ha nem tetszik és ne a tartalékomat éljem fel álláskeresés alatt.
2020. aug. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!