Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit jelentsen ez a cselekedet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel szexeltünk egy jót, majd rögtön a kezébe vette a telefont, mert pittyegett és mutatott egy képet egy csávóról, hogy ő a fiú barátja. Teljesen kiakadtam és kérdőre vontam, hogy normális- e, hogy egy jó pillanat után ilyeneket csinál?? Azt mondta ő ezt azért csinálta, hogy meglegyen a bizalom kettőnk között, hogy tudjak erről a pasiról. Szerintetek?
2020. aug. 22. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg fura, mit ne mondjak. :D
2020. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%

Basszus, ez nagy szenyóság volt részéről, olyan, mintha tőrbecsalt volna...

Szerintem legyen inkább felejtős ez az ismeretség.

2020. aug. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gondolt bele, hogy ezt nem szex után kéne. Ha nem kapott volna akkor éppen egy üzenetet, amire válaszolni akart, akkor nemtom majd vacsora után kap pl, lényegtelen, hogy pont akkor szexeltetek. Maga a gesztus szerintem tiszta, inkább szól előre, hogy van egy ilyen fiú barátja, minthogy rögtön feszültség legyen köztetek, mert egyszer észreveszed, hogy kivel beszél és nem reagálsz rá valami jól.

Szerintem túlreagálod.

2020. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
12%
Vele szexelt gondolatban, nem veled:) Gázos a dolog.
2020. aug. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Tény és való, hogy nem egyből szex után kellett volna ezt meglépni, de a szándék a lényeg. Megelőzi a bajt, hogy később emiatt a fiú miatt gond legyen. De szerintem nem kell aggódnod :)
2020. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Ez van. Szex az ilyen. Fizikai kielégülés és kész, könnyű utána azonnal mással foglalkozni.

Próbálj szeretkezni vele, akkor nem jön majd ez a hirtelen váltás.

2020. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
17%
Ezt libancnak hívják, nem barátnőnek...eh:)))
2020. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
8%
Hát rágondolt közben, van ez így :D
2020. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!