Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt fejtse meg nekem valaki....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt fejtse meg nekem valaki. Miért nem erdeklem?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Párommal szétmentunk egy hónapra igazából egy buta vita miatt. Ő jött hogy beuljunk, tudta hogy én is akarok. Hát újra egyevagyunk. A lényeg a fentiekben, h visszajott.

Mindig is olyan volt és most is, hogy meglep virággal. Reggel amikor felkel betakargat, puszit ad a fejemre. Erzem, hogy szeret.

20 kmre lakunk egymástól. Megbeszeltuk hogy egy vasárnapi nap neki programja van nem tud eljonni hozzám, de annyira egyedül voltam és meglepett eljott.

Nagyon cuki. Annyira erzem hogy szeret.


Na de... Most nyaralni van a csaladjaval (család barátok helyett mentek már ki volt fizetve és sajnos nem tudtam menni, mert fix fő volt).


Első két nap meg úgy ahogy bejelentkezett. Ieogatott. Rendben volr. Utána viszont... Felmegy internetre, látom h fent volt és direkt nem válaszol vagy nem ir nekem reggel hogy jó reggelt.


Példa. Tegnap délután 6kor írt nekem. Írta h ne haragudj akart írni de strandolni mentek otthon hagyta a telefonját így elmaradt.

Igazabol reggel egyből tudott volna írni, mert ismerem h azzal kezdi az ébredés hogy nyomkodja a telefont. De jó, ez megbocsathato.

Ma viszont... Ugyanez. Este írtam neki és tudom hogy volt fent interneten de nem írt nekem. Órák óta nem elérhető. Biztos megint strandolnak. Rendben nincs ezzel bajom.

De egy pár vagyunk. Eleve rosszul esik, hogy nem az első dolga hogy ír nekem reggel. Es nem az utolsó este. (jó este eddig írt mindig)

Nagyon rosszul esik. Es tegnap is meegirta nekem ezt 6 körül makd éjfélkor annyit h jó éjszakát.

Azt se tudom mi volt vele.


Ha két ember szereti egymást akkor nem hiányolja? Nem azt akarja h elemselhesse a másiknak.

Én egezs nap várom h irjon, meséljen mizu írja h hianyzok. Fordított esetben mikor van egy kis időm írok neki h hiányzik és h ez még az volt tegnap ez még az lesz ma. Meg képzelje el stb.


Leszar. Nagyon leszar.

Már vagy 3-4 napja nem beszelunk csak annyit hogy jó éjszakát. Es direkt nem ir nekem reggel.


Nem értem.


Nem tudom miért csinálja, amikor tudja hogy megbant vele. Máskor meg aranyos...



2020. aug. 22. 11:34
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

" Én egezs nap várom h irjon"

Na ez baj. Foglald el magad,ne függj már ennyire a màsiktòl.

Élni ès èlni hagyni!

2020. aug. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
33%
Egy mezei szerető vagy, abból is a butábbik fajta. Teljesen egyértelmű, hogy ennek a fazonnak nem te voltál az első ilyen kapcsolata, és nem is te leszel az utolsó ilyen kapcsolata. A forgatókönyv mindig ugyan az az ilyeneknél, csak az aktuális használati tárgy változik mindig számukra.
2020. aug. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Nem írja neked, hogy jó reggelt. Nyaraláson nem azzal tölti az időt, hogy neked írogasson. Hát igen, tuti nem szeret... 😂
2020. aug. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
39%
Nem vagytok ti egy pàr, ezt jobb, ha most konstatàlod.
2020. aug. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Nos. Valaki ezt írja valaki azt. Nehéz eldonteni nem csak nekem, úgy látom.

Néha én is úgy gondolom, hogy apróság. Máskor meg azt, hogy viszont ez lenne a normális.

2020. aug. 22. 12:19
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem ebből nyugodtan levonthatod a következtetést hogy nem szeret. Én kiraknám a szűrét ha nem ir le mindennap legalább 15sort nekem magától.

Az hogy reggel meg nem is köszön már mindennek az alja.

Strandolas közben is nyugodtan beszélhetne veled.

2020. aug. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előre le kellett volna fektetnetek a szabályokat, hogy a nyaralás alatt mindennap békén hagyod, hogy át tudja gondolni, hogy valóban volt-e értelme kibékülni veled vagy nem. Hagyd kicsit élni. Ha visszamegy hozzád, akkor szeret, de lehet, hogy ezzel a nyomulásos hisztiddel el is vetted a kedvét magadtól.
2020. aug. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem meg foglald le magad. Ha amúgy tök figyelmes, akkor most hadd nyaraljon. Majd jelentkezik. Felesleges egy köszönés miatt hisztizni.
2020. aug. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

"nem tudom miért csinálja, ha tudja, hogy megbánt vele"


Most komolyan, neked azért írjanak hogy nehogy megbántva érezd magad?


Te, figyuszka, ez nem kapcsolat. A kapcsolat nem erről szól, hanem arról, hogy teret (is) adjunk a másiknak, és figyelünk, hogy ő akar e minket.


Akar ez a pasi téged?

Igen? Akkor ne írj neki, majd ír ha AKAR.


Nem akar ez a pasi téged?

Nem? Akkor meg ne zaklasd.


Foglald el magad valamivel, túl rá vagy akaszkodva. Mindenki menekül a paraziták elől.

2020. aug. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralni ment, és nem azért, hogy egy nyaraláson a szobában kuksolva neked írjon minden percben. Kicsit több teret kéne neki hagynod, mert ha így folytatod, nem sokáig fog tartani ez a kapcsolat.
2020. aug. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!