Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek, ha a párotok sírva jönne haza?

Figyelt kérdés

Kedden történt az eset. Én már itthon voltam és ő amikor hazaért nagyon szótlan volt és csak megölelt és sírt. Aznap este korán elaludt. Viszont az a nagy problémám, hogy nem hajlandó elmondani, hogy miért.. semmit nem mond, nem beszél róla. Megcsalhatott vagy nem tudok már mire gondolni sem.


22 évesek vagyunk.


2020. aug. 22. 23:35
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Valószínűleg
2020. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
35%
Azért nem mond el, mert nem akar bántani, és gyáva...
2020. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
79%

Várj egy kicsit, ne faggasd. A megcsalás benne van a pakliban, de vastag az a pakli.


Ha mondjuk olyan egy hét múlva sem hozakodik elő vele, akkor próbáld finoman kipuhatolni.

2020. aug. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
73%
Meg is erőszakolhatták
2020. aug. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem ha bántotta volna valaki, azt neked elmondaná. Nekem is megcsalásra hajaz a dolog. De mindenképp lassan el kéne mondania, hogy miért volt ennyire zaklatott.
2020. aug. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
34%
megcsal.
2020. aug. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

#5 Csodálkoznál, ha tudnád, hány megerőszakolt áldozat nem beszél a dologról.


Még annak sem, akiben amúgy megbízik.


Nem teljesen racionális, de az áldozat egyfajta bűntudatot érez, mintha ez az ő hibája lenne, és hatalmas szégyent.


Kívánom, hogy te sose éld át ezt, de sajnos valóban nagyon nehéz erről beszélni.

2020. aug. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem azzal, hogy megérted, még akkor is ha nem értesz semmit, nem faggatod, nem idegeskedsz rajta látványosan, hamarabb megnyílik. Én pár kedves mondatot mondanék, de semmi több. Lehet nem tud még róla beszélni, de ha látja hogy türelmes vagy, idővel valamennyire meg fog nyílni.
2020. aug. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
7%

7 Nem állítottam olyat, hogy az áldozatok erről fecsegnek. Azt sem írtam szerintem, hogy könnyű róla beszélni.


Igen, nagyon remélem, hogy sosem élem át. Viszont én a férjemben vigaszt találok bármi problémám van, én neki elmondanám. Azért is írtam, hogy SZERINTEM. Egyébként valószínűleg feltűnt volna a kérdezőnek, ha külsérelmi nyomok vannak a párján. Emiatt bátorkodtam kizárni ezt az opciót.

2020. aug. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
29%

a megcsalás miért nem opció?

Bűntudata volt ennyi.


Köszönöm a leszavazást

2020. aug. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!