Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tík meddig bírnátok ki, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tík meddig bírnátok ki, ha a párotokkal csak este találkoznátok, és még hétvégenként is?

Figyelt kérdés

Barátnőm most péntektől vasárnapig dolgozik. Holnap szabadja van. Pénteken csak este láttuk egymást 18kor végzett, utána elmentünk egy üdítőitalra. Szombaton is csak este, mert dolgoztam én is, és ő is, és focin voltam, és este 22 kor jöttem haza full fáradt voltam. És vasárnap reggel ment munkába megint, és szintén csak este lássuk egymást. Holnap szabadja van, aztán keddtől - vasárnapig nyomja egyhúzomban. Jövőhéten egyáltalán nem leszünk együtt, mert én 14 kor megyek munkába, és 22 30 kor jövök haza, zuhanyzok, és mehetek aludni, alig látom őt, és reggel megint megy. Kemény lesz ez az 1 hét. Eddig nonstop együtt voltunk. Oké dolgozzon, nem vagyok ellene, de regalab a hétvége legyen a miénk. Dolgozzon hétköznap, de regalab hétvégén lássuk egymást. Vége van ennek a hétnek, és jöhet egy újabb hét ami szeptember 1-jén jön, akkor megy gyakorlatra, de még nem tudja hogy mennek-i és hogy milyen műszakra azt se tudják. Ha netán fordítva lesz a műszakja, akkor nekem végem lesz. Nem csak egész héten nem fogjuk egymást látni de hétvégenként sem, mert ő szeretne hétvégenként is dolgozni. Most csak a munkát a pénzt lássa. Engem elhanyagol. Ez okés?


Még tanul a barátnőm. Ápolónőnek. Állítólag szeptemberben lesz a gyakorlatja 1 hónap, és 2 műszakra. Ha netán fordítva jönne ki a műszakja, hogy én nekem délutános neki pedig reggeli vagy fordítva, és hétvégenként még dolgozni fog, nem fogjuk egymást látni egész hónapban. Szeretjük egymást, de ez most nem megoldás, hogy most csak a munka, és én velem mikor lesz? Az rendben van, hogy engem elhanyagol? Dolgozzon, de akkor velünk mi lesz? Arra nem gondol?

Nem akarok vele ezen összekapni, se nem vele veszekedni, de most mondjátok, híg, nincs igazam. Ezen a héten nem fogjuk egymást látni még hétvégenként sem, és szeptemberben végképp.

Most komolyan Változtassak ő végette munkát? 750€ keresek. Ilyen fizetéssel a járásomban nem keresnék sehol.


Mit tegyek? Kérlek adjatok tanácsot!


2020. aug. 23. 10:05
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg magyarul.
2020. aug. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

Hogy *


Hogyan beszélgessek el vele erről?

Most mondjátok el, miről szólna ez a kapcsolat ha 1 hónapot egyáltalán nem látnátok egymást? Én türelmes vagyok, de nagyon hiányzik nekem ő, és én is ő neki. Nagyon kemény fejű. Még beszélgetni sem lesz időnk még írogatni sem. Én megőrülök

2020. aug. 23. 10:10
 3/47 A kérdező kommentje:
Én tudok jól magyarul, ne ítélj el. Az hogy nálatok Magyarországban máshogy beszéltek, azért hogy mi Felvidéken így beszélünk ahol beszélünk, nektek az hibás.
2020. aug. 23. 10:11
 4/47 anonim ***** válasza:
100%

"és én velem mikor lesz? Az rendben van, hogy engem elhanyagol?"


És vele mi lesz? Te is ugyanúgy elhanyagolod, hiszen te is dolgozol.

Egy hónap. Ha nem bírjátok ki, akkor nem sokat ér a kapcsolatotok.


Szerinted mégis mit kéne tennie? Talán otthagyni a sulit és kiszolgáltatottá válni egy olyan önző alaknak, mint te?

2020. aug. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
100%

A helyesírással vannak gondok, nem a szavakkal.

Más örülne neki, hogy a barátnőjének vannak céljai és keményen dolgozik, hogy elérje azokat. Te meg csak itt hisztizel.

2020. aug. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Én mivel hanyagolom el őt? Hisz ha délutános vagyok este együtt vagyunk és aztán másnap délig.

Ha reggeli vagyok délután 15 től estelig vele vagyok.


8 hónapot vagyunk együtt. Én ha tehetném, ha még suliba járnék olyan munkát csinálnék, hogy legyek a párommal is, ne csak a munkát nézzem vagy legyen 1-2nap szabadom, hogy legyek a párommal is.


Nem a suli a gond az a gond hogy egyhúzomba dolgozik még hétvégenként is.

2020. aug. 23. 10:20
 7/47 A kérdező kommentje:

Mond téged nem zavarna egy picit sem, hogy nem látod a párodat 1 hónapot, se nem tudtok hívni egymásnak csak este, és írni is csak este. És egyáltalán nem látnád őt, még hétvégenként sem.


Hogy éreznéd magad?

2020. aug. 23. 10:22
 8/47 anonim ***** válasza:
100%

Ő is ha délutános, délelőtt veled lehet. Ha délelőttös, délután veled lehet.


A gyakorlat pedig kötelező. Ne hisztizz, hanem támogasd inkább. Van egy megérzésem, hogy nem sokáig lesztek ti együtt.

2020. aug. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Milyen délutános? Nem érted hogy ha fordítva lesz akkor nem fogjuk egymást látni csak este? Fogjuk rá ő neki most szeptemberben reggeli műszakja lesz, délután haza jön én már délután munkába leszek. Nem érted?


Nem a gyakorlat végett hisztizek a munka végett értsétek már meg. Miért ne lennénk sokáig együtt?

2020. aug. 23. 10:26
 10/47 anonim ***** válasza:
100%

Jajj már megint te... leírod tizennégyszer a kérdést még, akkor se kapsz más választ.

A Kérdező konkrétan azt kívnája, hogy vigye el a COVID-hullám a párja gyakorlatát, hogy véletlenül se kelljen a párjának elmennie sehová, mert akkor jajjmilesz, hogy annyiszor fognak találkozni, mint bármelyik átlag pár. Egy akaszkodó ragacs vagy. Tanulj meg egyedül is létezni, a barátnőd igenis meg gyakorlatozzon, legyen szakmája és haladjon az életével.

2020. aug. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!