Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged nem zavarna, ha a pároddal csak hétvégén találkoznál és akkor is csak késő este menne oda amikor már fáradt vagy és inkább aludnál?

Figyelt kérdés
2019. márc. 23. 18:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
De zavarna. Miért nem megy előbb/miért nem mész te?
2019. márc. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Zavarna
2019. márc. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Össze se jönnék ilyen pasival. Vannak szabadnapjaim, de azok nem mindig a hétvégeken vannak. Ha elmegyek pár napra, pont, hogy inkább hét közben megyek. Nem is szeretnék olyan beosztást, hogy minden hétvégém szabad legyen.
2019. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%
én nem bírnám ki, hogy ne naponta találkozzak a bnőmmel.
2019. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem alszotok együtt?

Amúgy ha máshogy nem tudja megoldani akkor jöjjön akkor. A páromhoz sosem vagyok túl fáradt, max alszunk egyet együtt.

De ha amúgy meg minden nap van szabad ideje csak soha nem veled tölti az nyilván nem jó. Mi távkapcsolatban is megoldottuk, hogy heti 1-2 napot együtt legyünk. Akik mondjuk egy városban vagy közel laknak azoknál nem kéne nagy kihívásnak lennie a heti 3-4 találkozásnak. Hogyha csak 20 perc szabadideje van akkor el lehet menni egy kávéra stb. Soha nem értettem mi értelme egy olyan kapcsolatnak ahol csak átjárkálnak egymáshoz, szexelnek egyet vagy megnéznek egy filmet aztán megy mindenki a dolgára. Szerintem ez nem valami nagy szerelemre vall.

2019. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Van erre megoldás: neked lenne érdemes egy-egy fél órát szervezned úgy, hogy pl. munkahely környékén találkoztok parkban, viszel neki egy kis hazai finomságot (túrós rétest, főtt ételt, stb.), beszélgettek, megöleled, megpuszilgatod. Közben mondhatod, hogy jó lenne többször is találkozzatok hétköznapokon, erre-arra menjetek :) 34N.
2019. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
De és ezt nem is hívnám kapcsolatnak. A kukást gyakrabban látom, akkor meg miről beszélünk?!
2019. márc. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Igen lehetne aludni, csak ezt neki magyarázza meg valaki. Ha nincs szex, akkor egyből megharagszik.
2019. márc. 23. 19:08
 9/20 anonim ***** válasza:

mindenképp zavarna ha csak heti 1x 1-2 órát látnám de ha azt érezné irántam amit én is ő iránta akkor mindent megtennék azért a pár pillanatért idővel ugy is jobb lenne mert ha egy pár ilyent ki bír akkor az már együtt is fog élni! de ha mindenképp csak este tudnánk találkozni akkor ugy osztanám be a napomat hogy 1-2 órát alszok a találka előtt vagy hétvégére ott aludnék nála vagy ő nálam meg kell találni a kis kapukat amiket lehet használni (mellesleg csak az elején nehéz az alvás-ébrenléti állapotot módosítani ha megszokod akkor sokkal jobban fogsz neki állni


de amugy mi az a késő este? 9-12? vagy később?

2019. márc. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
96%
És neked ebből nem tök egyértelmű, hogy csak szexre tart de egyáltalán nem szeret? Minek vagy együtt olyannal akinek csak a biztos lyukat jelented???
2019. márc. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!