Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 5 hónap után nem ismer elèggè...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 hónap után nem ismer elèggè az összeköltözéshez?

Figyelt kérdés

5 hónapja ismerjük egymást, 4 hónapja pedig egy pár vagyunk. Ez idő alatt minden hètvègèt együtt töltöttünk, többször 4-5 napos hosszú hètvègèket is, illetve egyszer voltunk nyaralni is 11 napot. Annyira jó az összhang, ès olyan jól ment minden akkor is amikor több időt töltöttünk együtt, nem gondoltam, hogy ilyen gondolatai vannak.

Aztán tegnap egy ismerősünk felhozta az összeköltözés tèmát, amire a barátom hevesen tiltakozni kezdett, hogy mèg bőven van időnk, mèg meg akar jobban ismerni. Ezen kicsit meglepődtem. Okè, nyilván van időnk mèg, de a megismerèst nem èrtettem. Rá is kèrdeztem, hogy ezt hogy èrti, de csak annyit tudott kinyögni, hogy mèg nem tudja, hogy bizonyos szituációkban hogyan viselkedek. De konkrèt pèldákat erre sem tudott mondani. Úgyhogy kèsőbb az anyagi rèszèt kezdte ecsetelni, hogy sokba kerülne, most csak társbèrlő, az olcsó.

Illetve elkezdte a problèmát a kapcsolatunkra is ráhúzni, hogy a nyelv is számára egy fèk közöttünk (más nemzetiségű, de közös nyelvkènt a nèmetet használjuk. Illetve jóformán az egyèsz környezetèvel ez a közös nyelve, mert egyedül van a környèken a hazájából). Eddig nem volt ilyen gond, tökèletesen megèrtettük egymást, de most azt mondja, hogy zavarja, hogy nem tudja magát olyan szèpen kifejezni, mint az anyanyelvèn.

Viszont a viselkedèsèvel meg abszolút paradox az egèsz, mert olyan dolgokat tesz meg èrtem, úgy viselkedik, mint aki fülig szerelmes (de sosem mondta mèg), ès minden percèt velem töltenè.

Nem mondom, hogy èn 100%-osan ismerem, mert persze, hogy nem. De akkora butaság lenne, hogy èn szivesen (ha az anyagiak megengedik) bármikor összeköltöznèk vele? Elvègre csomó dolog csak lakva derül ki, így anèlkül esèly sincs teljesen kiismerni a másikat.

Fogalmam sincs. Èn nagyon megszerettem, de ahogy most ezekre reagált... Van èrtelme így türelmesnek lenn, ès kivárni, mi lesz?

Köszi

N26, ő f26


2020. aug. 23. 16:36
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
5 hónap van, akinek kevés. Mi 3,5 év után költöztünk össze, nekem kb 2,5 év után volt rá igényem (nem annyira azért, mert minden szabad percemet vele akartam tölteni, hanem mert idegesített a folytonos szervezés, hogy mikor kinél alszunk, melyik cuccom hol van stb).
2021. márc. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!