Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » ?Pàrom nem szeretne apasàgit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

?Pàrom nem szeretne apasàgit tenni, mivel fèl hogy èn majd ha esetleg szètmegyunk, tartasdijat kovetelek. Elozmeny, hogy o eppen valik es a gyerekkel szivatja a volt felesege. Viszont az elso gyerekre teljes felugyeletet akar hogy velunk eljen.

Figyelt kérdés
A birosag fogja nezni hogy neki ket gyereke van, de a masodik nincs a neven es befolyasolja az ugy kimenetelet ez?

2020. aug. 24. 04:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Van már két gyereke, az elsőért küzd, a másodikat fel se vállalta, ahogy a harmadikat se akarja? Ha csak nincs valami nyomós indoka erre, nem is szültem volna neki. Milyen dolog ez már. Kitartás neked!
2020. aug. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Mar bocs de nekem ilyen par nem kellene


Mi az h mem irja ala az apasagit ? Igyis ugyis kell majd fizetnie mivel dns alapon siman megallapitjak az apasagot. O fog szivni mert tobbe kerul a valas majd neki

2020. aug. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%

És ha szétmennètek, teljesen jogosan kérnél gyerektartást. Ha megcsinálta, gondoskodnia is kell róla. Láttunk mi már sok trükkös apukát, aki a nyilvánvalóan saját gyerekétől akarta elvenni, ami jár. Hát akkor mire számítsunk, ha a nevére sem akarja venni?!

Azt elvárja, hogy te gondoskodj az ő másik gyerekéről, ami végülis szerintem elfogadható, de ő nem hajlandó ezt az alapvető elvárást teljesíteni.

Mindenképp meg kell ezt beszélni. Én megmondanám neki, hogy ezzel nagyon megbánt. A gyereket pedig főleg.

2020. aug. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Én sem lennék olyannal, aki nem írja alá az apaságit, de ezek az indokok önmagukban szakítóokok.


Amúgy szerintem azért nem akarja, mert akkor az öröksége kétfelé oszlik, illetve két tartásdíjat is ki kellene majd fizetnie.


Az én gyerekem apja nem tartja a kapcsolatot velünk, de még ő is aláírta az apaságit, mert ha meghalna, legalább valamit kapna utána a gyereke.


A te helyedben megmondanám, hogy már a feltételezés miatt, hogy szivatnám, vagy azért, mert azt hiszi szivatás, hogy a gyerekét nem egyedül akarom eltartani, hogy az egyik gyerektől nem sajnálja a tartásdíjat, a másiktól igen, szakítás, ne aggódjon nem kell aláírnia, megnevezem apaként és majd a bíróság kötelezi mintaadásra, fizetheti a perköltséget és bebizonyosodik úgyis, hogy ő az apa, szóval tartásdíjat is fog fizetni.


Nem hiszem el mennyi ember van, mennyi anya ocsmány férfival, csak mert fél egyedül lenni! Kell ez a közeg a gyereknek, komolyan?? Még a gyerekteleneket megértem, csak a saját életüket teszik tönkre, de ez nagyon durva.

2020. aug. 24. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Remek választás, nyugtasd meg, hogy ha szétmentek, hiába nincs a nevén, akkor is el tudod indítani a folyamatot és kell gyerektartást fizetnie.
2020. aug. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ti beszélgettetek is, vagy csakúgy nekialltatok párosodni?
2020. aug. 24. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Na én most dobnám ki ezt a péniszsapkát, és fizethet gyerektartást, a másik gyerekét meg sózza annak a nyakára, akinek akarja. Te is jól tudsz választani, hogy kivel csinálsz gyereket, csak gratulálni tudok. De most már megjöhetne a józan eszed, anyaként ideje lenne látni, hogy mi a fontos.
2020. aug. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez a legnagyobb problémád, hogy a bíróság neki ítéli-e majd az első gyereke felügyeletét, amikor a tiédet el sem akarja ismerni, a nevét sem akarja neki adni? Érdekli egyáltalán, hogy mit okoz ezzel a gyerekének?


Amúgy meg ha szétmentek még a DNS vizsgálat költségeit IS fizetheti, ami tudtommal több százezer forint.


Ja és szép kis testvéri kapcsolat lenne, egyik gyereknek hivatalosan is az apja, az másiknak nem...


A saját gyerekedre nem gondolsz? Nyerő apja van.

2020. aug. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem úgy működik, hogy ha nem vállalja akkor nem kell fizetnie. :D

De szép is lenne nem!?! :D

Látom azért ti sem a tudós klub rendes tagjai vagytok.

Mi a francért kell szaporodni 30 IQ-val!???!

2020. aug. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Elég érdekes a felhasználóneved.


Ami meg a bíróságot illeti, gondolom a bíró érdekesnek fogja ezt a helyzetet találni.


Egyáltalán miért akarja a felügyeleti jogot?

2020. aug. 24. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!