Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én fújom fel a dolgokat? 29/N

Figyelt kérdés

Párommal fél éve vagyunk együtt, viszont több ideje ismerjük már egymást. A közös jövőben biztosak vagyunk.

Viszont a probléma az, hogy az édesanyját mindenhova magunkkal akarja hozni. Nincs semmi problémám vele, mert nagyon kedves, szerethető nő. Eleinte semmi problémám nem volt ezzel, persze jöjjön velünk. De màr az utóbbi 2 hónapban egyre gyakrabban. Már fagyizni sem tudunk elmenni ketten, mert már menni kell az anyukájáért. Hetente 3-4x át kell menni, mert nem találkozik vele elégszer. Most is terveztem két külföldi városlátogatós utat és már említette, hogy oda is hozni kéne. A napokban állatkertbe akartam menni és hát persze hogy oda is hozni kell csak így már nincs kedvem.

Ha majd gyereket szeretnénk a mostani házunkból elakarunk költözni, de már most nézegeti a telkeket, házakat abban a faluban ahol az anyukája él. Nekem ez kezd sok lenni…..próbáltam neki már mondani, de megsértődött, hogy hát az anyukájával is akar lenni. Őszintén bűntudatom van most, hogy kiírtam ezt a kérdést, mert egy nagyon aranyos nő és szeretem, de nekem ez tényleg sok.


máj. 3. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem.


Habár az én anyám saját maga mondta még régen és manapság is, hogy neki sok helyen nincs ott keresnivalója.


Nálatok ez túlzás.


Más lenne ha gyerek lenne az unokája és ő addig elszórakozik vele.

máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Menekülj, nem szakadt le az anyukájáról és nem is fog soha! (Még halála után se.)
máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon nem sikerült elvágnia a köldökzsinórt...

Ha tényleg semmi időt nem tudtok kettesben tölteni, mert tényleg MINDENHOVA magával akarja hozni anyucit is, annak hosszú távon nem lesz jó vége.

Ha esetleg még nem vagytok házasok, egyszer el kell döntenie, hogy téged akar feleségül venni, vagy anyut.

máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
93%
Itt az anyuka a kérdés hogy minek maszik rátok? Nekem pofám se lenne a lányomra/fiamra plusz a párjára akaszkodni meg "tartani a gyertyát". ez beteg.
máj. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Pasikba vannak olyanok tenyleg akikkel csak akkor lehet normalis pár kapcsolat ha már nincs anyja.
máj. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
94%
Még akkor se mert akkor meg nem tud túllépni a gyászon, depressziós lesz, vagy a párját nézi az anyja pótlékának. Beteg mint az anyja mint a "férfi".
máj. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Csak ilyenkor azt nem értem, hogy mikor én hoztam fel, hogy mennyünk el a szüleimmel Angliába 5 napra akkor erőteljesen tiltakozott, hogy nem anyámékkal szeretne utazgatni….és ez csak egyszeri alkalom lett volna.
máj. 3. 15:44
 8/23 anonim ***** válasza:
95%
Akkor éljen anyukával. Az természetes, hogy szereti, gondoskodik bizonyos mértékben de azért van határ. És ez már túl van azon. Le kell tudni szakadni a szülőkről.
máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
95%
Én tuti, hogy nem hagynám ezeket szó nélkül, sőt, amikor a külföldi városnézős kirándulásnál felhozta volna, hogy vigyük anyucit is, megmondtam volna, hogy ne haragudj Géza, de én nem anyáddal akarom összekötni az életemet, hanem veled. Nem anyukádhoz akarok feleségül menni, hanem hozzád. Ha te képtelen vagy leválni róla, akkor menj, költözz vissza hozzá, és vedd inkább őt feleségül.
máj. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Menjünk* bocsánat😅
máj. 3. 15:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!