Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok milyen a szemetekben egy ápolt férfi?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 12:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

10.


De nem, nem "magát betegíti meg", hanem ez az ember tudatától függetlenül alakul ki, mivel magyarázod azt, amikor teljesen értelmes vagy éppen szakmailag sikeres embereknél, rendes családi háttérrel is előjön? Nekik semmi "okuk" nincs rá látszólag, mégis előfordul. Nem maguknak idézik elő, pont ezért veszélyes a dolog, mert ezt nem lehet tudatosan távoltartani magadtól, ha hajlamos vagy rá. Ez nem egy pestis vagy koronavírus, vagy bármi amit óvintézkedésekkel elkerülhetsz, és van (utóbbinál lesz) gyógymód rá.



És többek közt ezért van az, hogy aki sosem volt az, az általában leszólja, kigúnyolja azokat akik igen, mert egyrészt nem ismeri a betegség mibenlétét, másrészt az ő szemszögéből tényleg jogos "Haha, csak magatoknak köszönhetitek (bezzeg én!)" - de ez teljesen igazságtalan ítélet.

2020. aug. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
34%

#11

A depressziós pszichés betegség. Pl. rengeteg sikeres színész, énekes nem tudja/tudta feldolgozni a hirtelen jött sikereket, ezért átváltottak önpusztító életmódra, drog, pia, gyógyszer, bulik.

Ha valaki felismeri a problémáját, nem köteles önpusztító életmódot folytatni, mert az már TUDATOS CSELEKVÉS! El lehet menni segítséget kérni még a legelején.


Ha valaki önmaga ellen fordul az nem jó, nem egészséges és gyenge jellem.

A depressziónak is vannak előszelei, és ha erre az ember nem figyel oda, akkor az már az ő problémája. Onnantól kezdve már az ő döntése az, hogy egyre lejjebb megy a süllyesztőben.

2020. aug. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
34%

ui.: Veled már régen beszéltem erről, eléggé szomorú, hogy évek múltával is még itt tartasz.

Nem akarsz végre meggyógyulni vagy jó neked ebben az állapotban?


Hány pszichológushoz jártál eddig? Hány pszichológiai csoportterápián, előadáson vettél részt? Hány szakkönyvet olvastál el eddig a témával kapcsolatban? Miket csinálsz minden egyes nap, hogy meggyógyulj?


Tudod, van különbség aközött, aki meg akar gyógyulni, te a nem akarok meggyógyulni, csak kifogásokat keresek kategóriába tartozol.

2020. aug. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
49%

12.


És aki mondjuk ezt megtette, de nem lett jobb tőle semmi? Mert ilyenre is létezik példa, lásd még az egyik pszichológus - valós példa - "Az élet nem való ám mindenkinek" aranyköpését. Meg mi van azokkal akik évtizedekig járnak ilyenre és a vége nemhogy javulás, de csak lassú romlás?


És sokszor mégcsak kiváltó ok sincs, maximum gyerekkori dolgok, de azok többsége általában bevésődött dolog, egy közepes orvos nem nagyon tud ellene tenni. A profi pedig nem elérhető az átlagfizetések világában.



"gyenge jellem" - na igen, ilyet is csak az mond aki nem ismeri ezeket a dolgokat, az ő szemszögéből tényleg így van, mindenki "gyenge jellem", kivéve az olyan katonás-fegyelmezett személyeket, mint ő maga is.

2020. aug. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

15.


"Bezzeg te", igaz-e?

2020. aug. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
62%
Persze, persze. Ha én leírom az igényeimet a külső megjelenéssel szemben az felszínesség. A külsőhöz hozzátartozik az ápoltság is. Nem baj, akkor is felszínes vagyok, mert nem írom azt, hogy tök mindegy hogy néz ki, csak a lelke legyen rózsaszín. Na és akkor mi a helyzet, hogy az igényes külső mellé számomra alap az igényes belső is? Oké, akkor is felszínes vagyok, meg megkapom hogy ki vagyok én és csak ábrándozzak. Az a helyzet hogy nem keresek senkit, mert már réges régen megtaláltam. Kívül-belül. Számomra az igényesség az egész életemet átjárja, én vagyok az, akinek ha nem az elképzelései alapján van valami, akkor vagy hozzáteszek, vagy hagyom a fenébe. Nálam egy autóvásárlást is egy hónapos kutatómunka előzi meg, ami minden részletre kiterjed, mérnöki mélységekig. Bocsánat az OFF-ért.
2020. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"volt vmi hasonló kérdés a női oldalról régebben, és le lettem oltva, hogy nem a nők belső értékeit preferálom"


Azért van, aki már beleőrült a pártalálásba. Semmi köze a külső kinézetének az ápoltsághoz. Az, hogy valaki a saját nemedből ápolt-e, meg tudod mondani anélkül, hogy tetszene.

2020. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Ed... Hagyd a francba ezt a brályentréci utánzatot, egész életében tövig volt a seggében az ezüst kanál az ilyeneknek vagy azonnal taposták egymást az emberek, hogy a xarból kihúzzák. Megnézném az ilyen mit dobna minimális pénzzel határozatlan ideig egyedül (szó szerint egyedül).
2020. aug. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát én elmegyek a pszichiáteremhez, a pszichológusomhoz és a csoportterapeutámhoz, és elmondom nekik, hogy adják vissza a diplomájukat, szerotonin, dopamin, pff, a depresszió csak hozzáállás kérdése. A csoporttársaimnak is elmondom, hogy mind lúzerek vagyunk.
2020. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Mért olyan divat hölgyezni? A női megszólítás nem jó? Csak érdekel.
2020. aug. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!