Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek/lányok milyen a szemetekben egy ápolt férfi?

Figyelt kérdés
2020. aug. 24. 12:33
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Mindennapos test- és szájhigiénia, tiszta, karbantartott haj, ápolt kezek és lábak, ruhák rendben legyenek, és az ápoltsághoz nekem az is hozzátartozik, hogy a környezetére is igényes legyen, ne éljen kupiban pl. egyheti mosatlan edénnyel a mosogatóban.
2020. aug. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
77%

Az 1-est én még kiegészíteném, ami még pluszba ezeken kívül számomra még fontos:

fontos legyen számára az egészséges mozgásban gazdag életmód. Ne legyen elhízott, ne éljen káros szenvedélyekkel.

2020. aug. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
173cm magas férfinak mi szerinted 2-es az ideális súly?
2020. aug. 24. 12:42
 4/23 anonim ***** válasza:
17%
1-2-es. Micsoda felszínes nők vagytok ti! Bocsi, ez most olyan jól esett, ugyanis volt vmi hasonló kérdés a női oldalról régebben, és le lettem oltva, hogy nem a nők belső értékeit preferálom. :)
2020. aug. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
14%

4.


"De az más!" Most megkapod majd a 0%-t, ne félj. Meg én is amiért ezt mondtam. Ezért - is - hülyeség ez a pontozás.

2020. aug. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

#4, 5 Minden alkalommal minden normális férfi és nő elmondja, hogy a külső fontos, de nem minden. 🙄🙄🙄

Az ápoltság egy alap szint, ami emberivé, civilizálttá tesz. Az ápoltság nem azt jelenti, hogy fehérnemű modell vagy. Az a külsőségek egy másik kategóriája.

2020. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

6.


Ez mondjuk teljesen igaz, valóban így van.

2020. aug. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%

#3

63-70kg. De ez csakis számomra.


#4

Aki igényes a külsejére, az igényes a belsejére is. Láttál már agresszív piás jóga mestert? Nem. Mivel, aki harmóniában van a külsejével, az a belsejével is harmóniában van.

Aki pl. elhízott és nem betegség miatt, az igénytelen a külsejére, és 100%, hogy valami nem stimmel a belsejével is.

Hiába vékony valaki, ha vedel mint állat és bűzlik a cigitől, mint egy kémény, attól ugyanúgy igénytelenné válik az illető és ergó, a belseje is igénytelen, mert nem törődik saját egészségével.


És, aki nem törődik saját egészségével, az számomra igénytelen!

2020. aug. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

8.


És ha valaki depressziós - mert általában ez az ok az összes szenvedélybetegség mögött - az milyen szinten elítélendő? Csak mert ezt senki nem választja. Tenni ellene pedig nagyon nehéz - tudom, mert próbáltam nem is egyszer - hanem elég sokszor.

2020. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
59%

#9

Nem lesz csak úgy depressziós az ember, azt is saját magának köszönheti az ember, saját magával csinálja ezt, saját magát betegíti meg az ember.

El lehet menni pszichológushoz, ha egy traumát nehezen megy feldolgozni. Nem kell ettől saját magad ellen fordulnod és belesüllyedni az önsajnálatba.

Mindenkit érnek csalódások, traumák, de gyenge jellemre vall, aki emiatt lesüllyed oda, hogy megbetegíti saját magát és depresszióssá válik.

2020. aug. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!