Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem visz a párom a családjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem visz a párom a családjával nyaral???

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly elmentunk külföldre nyaralni a családommal, alig vártam, hogy végre a szerelmem is jöjjön velünk. Szüleim ilyenkor kifizetik neki. Eljott, jó volt nagyon.


Idén mi nem tudtunk menni, ő viszont ment a Balatonra a csaladjaval. Nem vittek.

Következő az oka: nem mentek volna ok se, de csaladvaratok mondták nekik, hogy akikkel mentek volna lemondtak és menjenek helyettük és álljak nekik.

Elvileg fix fő volt és nem is ok fizettek.

Eleve hogy nézett volna ki, ha meg kiharcolja h fizessek nekem.

De elfogadtam ezt, mert nem rajta /rajtuk múlott.


Hazáért és meséli h már elfoglaltak jövőre is a szallast. Na itt akadtam ki. Mert akkor szanolhatott volna velem. Mondtam neki h inkább foglaljanakntobb főt aztán lemondjak max. Mondta, hogy de kellett letenni már most előleget.

Megnyugodtam, átgondoltam. Megint nem ők fizetik, hanem meghivjak őket.

Aztan felhoztam hogy azért majd ha ott tartunk azért szerintem illene meg próbálni megbeszelni velük hogy nincs e rá mód, hogy tudjak menni.

Erre mondta h oke. De egyből a kifogások.... Hogy nem olyan egyszerű mert lehet nem lesz hely. Mondom nem baj elalszunk egy ágyban is. Mondta h de ezek olyan kicsik h ebben nem... Csak a kifogást kereste, nem a megoldást. Láttam rajta, hogy ő nem akarja hogy menjek velük.


Hozzátartozóik a sztorihoz hogy nem rég szétmentunk, de egy hónapja újra kezdtük. Így van benne olyan, hogy ki tudja mi lezs egy év múlva, működik e...


Viszont mit gondoltok? El kellene fogadják h nem akar vinni, eszébe se jut? Vagy jogosan szeretném ha vinné?


Masfeleve vagyunk együtt. Egy év múlva 2 és fél év lenne...



#szerelem #probléma #elhanyagolás #Otthon hagy #Nyaralás külön
2020. aug. 25. 11:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen, itt a sráccal is probléma van, hiszen ha tudta, hogy ők nem engedhetik meg maguknak, hogy visszahívják a csajt, akkor minek ment el velük nyaralni?
2020. aug. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Nem derül ki a sztoriból, hogy a csaj csesztette-e, hogy menjen velük ugyanebben a stílusban vagy a pasi akart menni.
2020. aug. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
53%

Nem minden családnak fér az bele hogy plusz egy fő nyaralását fizessék.

Ahol belefér ott sem gondolom hogy elvárható lenne.

Nagyvonalúak voltak a szüleid amikor ők befizették. A párod helyében én nem fogadtam volna el, a szülei helyében pedig szintén nem,ha ez a dolog visszafelé nem tud működni.

Annakidején mi is mentünk így a párom szüleivel, úgy hogy a gyereküknek fizették az útját én pedig a sajátomat rendeztem.

2020. aug. 26. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó csak hogy az ő párja egy sóher,ingyenélő f....sz
2020. aug. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%
Jó...ezt én így nem akartam leírni 😆
2020. aug. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg, hogy miért nem akar elvinni, vagy mitől tart. Ne támadólag, hanem megértően.


Mi ezt a vitát a férjemmel, három évvel azután játszottuk le, hogy együtt voltunk. Én voltam az első barátnője és minden centiért küzdenem kellett az elején, de ezen majdnem szakítottunk (kétszer jutottam el idáig a kapcsolatban, ez volt az egyik).


Alapvetően azt kell megtudni, hogy azért nem akarja, hogy menj, mert nem hisz a kapcsolatotokban, vagy valami másik oka van. Ha az utóbbi, akkor szerintem el lehet engedni, ha az előbbi, akkor érdemes szakítani.

2020. aug. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!