Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem visz a párom a családjával...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem visz a párom a családjával nyaral???

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tavaly elmentunk külföldre nyaralni a családommal, alig vártam, hogy végre a szerelmem is jöjjön velünk. Szüleim ilyenkor kifizetik neki. Eljott, jó volt nagyon.


Idén mi nem tudtunk menni, ő viszont ment a Balatonra a csaladjaval. Nem vittek.

Következő az oka: nem mentek volna ok se, de csaladvaratok mondták nekik, hogy akikkel mentek volna lemondtak és menjenek helyettük és álljak nekik.

Elvileg fix fő volt és nem is ok fizettek.

Eleve hogy nézett volna ki, ha meg kiharcolja h fizessek nekem.

De elfogadtam ezt, mert nem rajta /rajtuk múlott.


Hazáért és meséli h már elfoglaltak jövőre is a szallast. Na itt akadtam ki. Mert akkor szanolhatott volna velem. Mondtam neki h inkább foglaljanakntobb főt aztán lemondjak max. Mondta, hogy de kellett letenni már most előleget.

Megnyugodtam, átgondoltam. Megint nem ők fizetik, hanem meghivjak őket.

Aztan felhoztam hogy azért majd ha ott tartunk azért szerintem illene meg próbálni megbeszelni velük hogy nincs e rá mód, hogy tudjak menni.

Erre mondta h oke. De egyből a kifogások.... Hogy nem olyan egyszerű mert lehet nem lesz hely. Mondom nem baj elalszunk egy ágyban is. Mondta h de ezek olyan kicsik h ebben nem... Csak a kifogást kereste, nem a megoldást. Láttam rajta, hogy ő nem akarja hogy menjek velük.


Hozzátartozóik a sztorihoz hogy nem rég szétmentunk, de egy hónapja újra kezdtük. Így van benne olyan, hogy ki tudja mi lezs egy év múlva, működik e...


Viszont mit gondoltok? El kellene fogadják h nem akar vinni, eszébe se jut? Vagy jogosan szeretném ha vinné?


Masfeleve vagyunk együtt. Egy év múlva 2 és fél év lenne...



#szerelem #probléma #elhanyagolás #Otthon hagy #Nyaralás külön
2020. aug. 25. 11:09
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
94%
Két éve együtt vagytok, de látszólag nem vagy a család része. Nem számolnak veled, de még a kedvesed sem. Elgondolkoznék, hogy miért van ez így.
2020. aug. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%

Ez annyira tini kategória...

Egyébként igaza van, addigra együtt se lesztek.

A felnőttek meg együtt járnak nyaralni, kettesben, és maguknak fizetik. Érted, ugye?

2020. aug. 25. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%

Hát bocsi, de akik hol szétmennek, hol összejönnek, azokkal nem lehet hosszútávra tervezni.

De miért nem mentek kettesben nyaralni?

2020. aug. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%

Nem a párod nem visz, hanem a párod szülei és az ő barátaik. Menj oda hisztizni.

Biztos megértik, hogy neked ez JÁR.

2020. aug. 25. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
29%

Nők...


Te a nője vagy, ők meg a családja.


Fogd fel, és fogadd el!

2020. aug. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Ekkora hisztit a semmire :D Mi lenne, ha nem a családdal akarnál nyaralni, hanem ketten foglalnátok valamit? Ettől még menjen a családjával is, mit sajnálod tőle? Mindegy is, jövő nyárra már garantáltan nem lesztek együtt, mondjuk ennyi ésszel nem is kéne.
2020. aug. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
39%

Igen okostojások? Ők bezzeg kifizették ennek a hülyének a külföldi nyaralását,ami biztos nem volt olcsó.

Kérdező én kifizettetném vele a külföldi nyaralás felét minimum. Fizessen a kis görény ingyenélő,ha már engem nem visz sehova!!.

Ja és utána dobnám !! Menjen anyucival nyaralgatni meg dugja őt akkor,anyuci pici fia!!

Szét ne tedd neki a lábad

2020. aug. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%
Én megértem a kérdezőt az ő családja vitte fizette a srácnak a dolgokat. A srác családja ingyen megy és nem tudnak 3-an vagy többen összedobni pár ezer Ft-ot a lánynak. De leginkább a barátja nem akarja fizetni a gondolom egyáltalán nem nagy összeget,sőt gondolom belefért volna a lány is az ingyen útba. Külön bunkóság,hogy említette,hogy már lefoglták jövőre is ahova szintén nem akarják vinni,ez eléggé felér egy szakítással is burkoltan,hogy addigra ki fog dobni. Állj a sarkadra ,de én ezekutn nem szívesen maradnék vele.
2020. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
57%

1 esnek igaza van.


Sőt a párod nem áll ki melletted.


Te amolyan cuki kiscicusnak vagy tartva

2020. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ő hamarosan ki fog dobni. De jobban jársz ha te lelépsz szó nélkül és otthagyod ezt a sóher faszt. Nem mondasz neki semmit csak lépj le. Ne vedd fel neki a telót,tiltsd le. Ti mar jövőre nem lesztek együtt ezért nem hívott meg
2020. aug. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!