Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért zavar az, hogy ma átmegy az egyik haverjához?

Figyelt kérdés

Nem is a miértje érdekel, hanem szeretnék 1-2 "észhez térítős" választ kapni, hogy ne legyen egy korlátozós hárpia.

Szóval 2 éves kapcsolat, én 22L, ő 23F és együtt élünk 1 hónapja.

Ma megy át az egyik haverjához, holnap szabadnapos, tehát jelezte, hogy lehet csak későn (11-éjfél) érkezik.

Tudom kihez megy, én is ismerem a srácot már 7 éve (közös baráti társaságunk van kiskorunk óta).


Én is szerveztem magamnak mára programot, de az max este 8ig fog tartani, tehát jó pár órát egyedül leszek itthon, ez az első ilyen eset mióta együtt élünk (mindketten home office).


Tudom, szörnyű vagyok, neki nyilván nem is hisztizek és örül, hogy elmegy jól érezni magát és meginni pár sört, de belül piszkál ez az egész.

Volt innen valaki, aki hasonlóan kattant volt és letudta ezeket küzdeni idővel?


Köszi a válaszokat

22L


2020. aug. 25. 14:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Nálam is volt ilyen, magam sem tudom miért. Én mondtam páromnak, hogy ilyen hülye érzésem van, beszéltünk rola, közbe írt. Aztán elmúlt ez :)
2020. aug. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%
Azért zavar, mert még gyerek vagy. Jobban tennéd ha a papás mamás helyett haza költöznél a szüleidhez, ők biztonságot adnak még. Korai még ez az összeköltözősdi úgy látom.
2020. aug. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Hellmano ***** válasza:
84%
Az ilyen viselkedés szépen megmérgezheti a kapcsolatot is. A nők annyit tudnak komplikálni, hogy beteges. Házas haverom, ha átjön mit csinálunk? Rendelünk egy krvát meghúzzuk minden nyílását és utána hazamegy az asszonyhoz meg a gyerekhez... na jó ez vicc, de kb. minden nő ezt hiszi ez így megy :D Szóval átjön dumálunk, elmegyünk edzeni ő iszik én még azt se, mert nem élek alkohollal, szóval a felesége még azt se tudja rám kenni, hogy velem iszik :D Kiülünk valahova azt fikázzuk az embereket, jókat röhögünk régi dolgokon stb. Nem kell egyből rosszra gondolni.
2020. aug. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
70%

Már most kezdi a kontrolálgatást,egy full egyértelmű,haveri látogatásból indítva,ami este 11ig tart.

Na, ezekből lesznek a házisárkányok!

2020. aug. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök jó, hogy így állsz hozzá, nyitottan.. Adhatnál pár órát barátnőmnek, ő egy ilyenért 2 napig hisztizik :D
2020. aug. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon fontos az "énidő" az összeköltözés után is. Amíg a haverjaival tölti az időt, te is csinálj valamit ami kikapcsol, olvass, filmezz, főzz valamit, hallgass zenét. Vagy én ilyenkor szoktam otthon "wellnessezni": hosszú forró fürdő, hajpakolás, körömfestés stb. Nem azon kattogok mikor ér haza, hanem én is jól érzem magam. Majd meglátod az a pár óra csak úgy elrohan.
2020. aug. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Én tudok róla, hogy ez probléma és amúgy próbálok ezen dolgozni is... igen, ezekből lesznek a házisárkányok, ha nem tesznek semmit. Láttatok volna 2 éve mikor összejöttünk... azóta jártam szakemberhez és rengeteg önismerettel foglalkoztam, anno százszor rosszabb voltam. Szeretnék ezen is dolgozni, szerintem ezek a hülye gondolatok most az összeköltözés miatt jönnek mert nagyon összenőttünk és fura, hogy ma este egyedül leszek kicsit. De tudom, hogy a külön tér az egészséges és szükséges (nagy ritkán még én is igénylem :D) szóval nem viccelek mikor azt mondom, hogy próbálok változni és normális lenni.
2020. aug. 25. 15:05
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Ne szidjátok már szegényt. Tudja a hibát és épp javítani próbál rajta. Ez dicséretes.


Én segíteni sajnos nemtudok, em jut eszembe jótanács, de az mindenképp jó hogy felismerted, ez nem normális.

Fel a fejjel. :)

2020. aug. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! A család mintád miyen? Gondolok itt elsősorban a szüleid kapcsolatára, a gyerekkorodra...
2020. aug. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Apukám és anyukám elváltak még kiskoromban. Apukámmal jobb viszonyom volt, a válás után is tartottuk a kapcsolatot, ő 3 éve elhunyt.

Anyukámmal elég viharos volt a kapcsolatunk, ő elég súlyos depresszió és pánikbeteg volt, pszichiátrián kezelték hónapokat, ezt már nagyjából sikerült leküzdenie.

Emellett anyukám társfüggő, 1 hónapot nem tudott partner nélkül tölteni soha, ezáltal az egész gyerekkorom (durván 6 éves koromtól 20 éves koromig) abból állt, hogy évente cserélődtek a partnerek, a leghosszabb kapcsolata 3 év volt.

Személyiségileg pontosan olyan, amin én dolgozni próbálok. Rátelepedő, kontrolláló, féltékenykedő, mániákusan balhézó. Tudom, hogy sajnos sok dolgot eltanultam tőle, hisz vele éltem.

2020. aug. 25. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!