Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ti párkapcsolatotokban ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ti párkapcsolatotokban ki az aki a másikhoz átmegy?

Figyelt kérdés
Jelenleg egyetemista vagyok, holnap vizsgázok. Barátom megkért, hogy menjek át hozzá, majd tanulok nála. Erre jeleztem, nem szívesen megyek, mert az összes dolgomat magammal kellene vinnem pl. a laptopom is mert azon van a tananyag - Ő a sajátját nem adja át addig, ugyanis nem tud sorozatokat nézni -. A reakciója az volt, hogy jó, akkor inkább maradjak otthon és tanuljak. Ettől függetlenül szívesen lennék vele, ezért kérdeztem, hogy nem-e átjönne meglátogatni engem, de azt már nem akarja. Tudom, nem egy égető probléma, de ebben az esetben, most tényleg nekem kellett volna áthurcolkodni?
2013. okt. 27. 16:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek mennél át, ha ő sorozatokat néz, te meg tanulsz? Jobban jársz, ha tanulsz.
2013. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ne legyen egy másodpercig se bűntudatod. most nem neked kellett volna átmenni, habár ha találkoztok amúgy se tanulás lett volna belőle.
2013. okt. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kompromisszumot kötünk és alkalmazkodunk egymáshoz,attól függően,melyikünk mikor és hogyan ér rá.Hétközben én megyek hozzá,akkor is,ha másnap dolgozom és vinnem kell a cuccaimat,mert a munkája helyhez kötött,és így kényelmesebb,ideálisabb számára.Hétvégén pedig mindig ő jön hozzám,ilyenkor ejtjük meg a családi ebédet,stb.Az meg nekem komfortosabb,nem kell utazni,cuccot cipelni,egyebek.Szerintem ti is megtudnátok oldani a dolgot,ha nagyon akarnátok.Kompromisszum és kommunikáció.
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobb is, ha egyedül tanulsz, legalább nem terelődik el a figyelmed. Majd találkoztok vizsga után.
2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Rossz a kategória, de...


Míg otthon laktunk, mindketten jártunk egymáshoz, DE nem akkor, amikor tanulnunk kellett. Egy kivétel volt, amikor ugyanarra tanultunk.

2013. okt. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ezen ne rágd magad, te úgy is tanulsz ő úgy is el lesz a sorozataival így kb mindegy hogy most együtt vagy külön vagytok.

Én barátnőm sem jön át minden hétvégére, igaz találkozunk hétköznaponként 2-3 naponta egy délutánra, valamikor hétvégén is csak összefutunk valahol, elvagyunk és elválnak útjaink, ritkán alszunk egymásnál. Mi úgy szoktuk csinálni hogy egyik alkalommal én megyek másik alkalommal jön ő, kivéve ha valamelyikünk szülei programot szerveznek odahaza és nem akarunk zavarni akkor vagy a barátnőm jön át ha nem akar ott lenni vagy ha nálunk van valami olyan akkor én megyek oda. Én barátnőm is készül vizsgára, igaz ő OKJ-s suliba jár de megbeszéltük hogy most hétvégén nem zavarjuk egymást, majd találkozunk a hosszú hétvégén mert a szüleit úgy is elviszem a temetőbe mert megkértek rá, az én szüleim ebből nem csinálnak ügyet velük csütörtökön megyek amúgy is, és nekünk szerencsére csak 1 sírhoz kell kimennünk mert a legtöbb halott rokonunk messze lakik innen és oda már nem akarunk elmenni. Így én ott fogom tölteni nála a hosszú hétvégét lehet egy napra eljövünk ide is, mert anyámék már szóvá tették hogy régen járt itt, ők kedvelik a barátnőmet, volt amikor megbeszéltük hogy munka után átjön hozzánk, de mivel nekem sürgősen bent kellett maradnom 3 órát túlórázni barátnőmet amikor hívtam már úton volt így addig anyámékkal elvolt bent ameddig nem értem haza. Én is jóba vagyok az ő szüleivel, az apja nagyon bír engem mivel ő ismeri az én apámat is, valamikor jó haverok voltak, már most is azok megint csak eddig mindketten elvoltak tűnve, és mivel apósomnak nincs fiú gyermeke így engem tekint annak meg a sógornőm barátját. Ez van, mi ebből nem csinálunk ügyet, ha valamelyikünk nem ér rá, vagy dolga van akkor nem találkozunk akkor, nehogy az egyiknek unalmas legyen, meg én is hagyom a páromat tanulni, mert az is nagyon fontos és ha ott vagyok tuti nem tudna rendesen koncentrálni az anyagra. Meg mi 1 hetet is kibírunk egymás nélkül, legalább jobban kileszünk éhezve egymásra és akkor jobban elvagyunk ha találkozunk.

2013. okt. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindig az ment át a másikhoz, akinek éppen jobban belefért az életébe az utazgatás :)
2013. okt. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!