Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy mindenki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mindenki az utolsó pillanatban teper? Miért van az, hogy az ember csak reménykedik, hogy amit elrontott azt visszatudja csinálni?

Figyelt kérdés
A párommal nagyon csúnyán összevesztünk és majdnem szakítás lett a vége. Na most nagyon teper.
2010. aug. 5. 16:37
 1/3 Seraph ***** válasza:
Mert sokszor bennünk van, hogy félünk attól, hogy teszünk valamit ami csak rosszabbítja a helyzetet. Ezért van hogy az ember igyekszik csak úszni az árral és reméli hogy a dolgok megoldják magukat. Viszont ha ez nem jönne be, akkor a vég előtt észre veszi hogy gond van és a kétségbeesés miatt bele ad apait-anyait, hogy kihozza a legjobbat a helyzetből.
2010. aug. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
"nem lenne lelkiismeret furdalás, ha nem lenne büntetés"
2010. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

csinál az ember néha hülyeségeket,csak ha magamra gondolok,már akkor igaz a kijelentés....

utólag okos mindig az ember....<-- ez is igaz

Nekem is kellett volna változnom egy párkapcsolatomban,de egyszerűen nem tudtam,és így vége lett....így jártam

most a "fel a fejjel" stádiumban vagyok.... :S

és kezdek belőle kikászálódni....

2010. aug. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!