Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nagyobb bűn a pofon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb bűn a pofon, mint a felelősség teljese hárítása?

Figyelt kérdés

Ezerszer mondtam a barátnőmnek, hogy munka közben, kapkodva nem lehet normálisan főzni (home office), nem elég fél óráig főzni a csirkehúst. Mégis rendszeresen megtette, mígnem iszonyatos beteg lettem tőle: egy egész éjszakán át hánytam, ki kellett hívni az ügyeletet, egy hétig volt hasmenésem is. Ő megúszta 2 nap hasmenéssel.

Nem képes beismerni, hogy felelős ezért, vonogatja a vállát és nyíltan megmondja, hogy nem fog semmin változtatni. Szerinte ez csak egy kis vírusfertőzés volt, mert a csapatépítőjük után többen voltak betegek hasonló tünetekkel, onnan hozhatta haza.

De szerintem szalmonella fertőzés volt nyilvánvalóan, és nagyon szépen könyörögtem, hogy főzze 1-1,5 óráig húst, anyám is egész délelőttöket töltött a konyhában, nem fél órás művelet ez.

De nem, csak hárít tovább, bevallom, kicsúszott pár csúnya, sértő mondat belőlem, de csak a kétségbeesés mondatta velem, mert tényleg nagyon beteg voltam, mire ő meg mondott egy olyat, hogy "hülyegyerek", én akkor nem bírtam tovább és adtam neki egy pofont. Azóta gyűlöl, minden közös ismerőst ellenem fordított, mindenki még engem tart hülyének. Miért nem ért meg senki?


2020. aug. 28. 21:55
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
94%

1. A csirkemellnek tènyleg elèg fèl óra.

2. Sokkal valószínűbb a vírusfertőzès, mint hogy szalmonella volt. Te akarod rátolni a felelőssèget az idióta rögeszmèd miatt.

3. Milyen papírkutya vagy már, hogy egy èjszakán át tartó hányás miatt már ügyeletet kellett hívni hozzád. B..ki, mi a gyerekhez se hívtuk ki, pedig volt ilyenre pèlda (ès nem, nálunk sem szalmonella volt).

4. Ha nem tetszik, meg ennyire okosnak èrzed magad, akkor főzz te.

5. Igen, marha nagy gáz volt emiatt lezavarnod egy pofont, megèrdemled a megszègyenítèst.

2020. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
80%

A szalmonella 75 fokon elpusztul, tehát ha fél órán keresztül volt főzve, tuti, hogy nem volt szalmonellád. (A rántott csirkemell kb. 10 percet van a forró olajban, oszt mégis megsül.)

Egyébként ha a barátnőd ilyen renitens a konyhában, nyugodtan megmutathattad volna neki/helyette, hogyan kell ezt jól csinálni.

Pofozkodni meg szuperciki. Mindenért is. Ilyen fasságért meg különösen.

2020. aug. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
94%
Hát kérlek szépen, főzzél te, ha nem tetszik. Nem lustálkodni kell, meg várni a sült galambot, hanem csinálni. Problem solved.
2020. aug. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

"Anyám is egész délelőttöket töltött a konyhában"


Nem az anyáddal élsz együtt, hanem a barátnőddel. Utána lehet olvasni, hogy mennyit kell főzni a csirkét és meg lehet bízni a barátnődben, felnőtt módjára érvelni, megfőzni helyette vagy nem enni abból amit főz.


Pofozkodni nem szoktunk, főleg akkor, ha a màsik személy nem tudatosan bántott. Engem amúgy biztos nem láttál volna otthon másnap, kiköltöztem volna, a barátnőd elég toleráns. Neked meg javaslok egy pszichológust.

2020. aug. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
94%

Jézusom...remélem, hogy kamu a kérdés, mert ha nem, akkor ultragáz vagy, kérdező, és még hirdeted is.

Nem elég, hogy lusta vagy, hülye is (mint ahogy sokan leírtàk, valóban elég fél óra a csirkének, ha pedig nem érződik nyersnek, akkor nemes egyszerűséggel tényleg nem az).

Lehet megfőzni magadnak, nem a szolgád, a cseléded, az anyád a làny.

Meg mi az, hogy az anyád fél napokat töltött a konyhàban, ezért a barátnőd is köteles??

Hálás lehetsz neki, hogy egyàltalàn főz, megtehetnéd te is, nemhogy mèg követelőzöl.

A megpofozásról pedig annyit, hogy nem indokolhatja semmi, főleg nem ez a kis rinyád. Esküszöm, 5 éves kislányok keményebbek, mint te.

Én is ellened fordítottam volna mindenkit, de még vissza is adtam volna a pofont, aztán ott hagytalak volna, főzhetsz meg hisztizhetsz onnantól magadnak.

Megáll az èsz...

Igazi alja, jellemtelen mentalitás.

2020. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
83%

Amit a barátnőd csinált, az nem a felelősség hárítása, hanem józan érvelés, amit te sértegetéssel viszonoztál. Amikor meg visszavágott, megütötted.

Képzeld el, hogy ugyanezt az anyáddal csinálja valaki. Te megértenéd?

2020. aug. 29. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

"De nem, csak hárít tovább, bevallom, kicsúszott pár csúnya, sértő mondat belőlem, de csak a kétségbeesés mondatta velem, mert tényleg nagyon beteg voltam, mire ő meg mondott egy olyat, hogy "hülyegyerek", én akkor nem bírtam tovább és adtam neki egy pofont. "


Na igen. Te kezdted sèrtegetni, majd mikor visszakaptad, lekevertèl egy pofont. Ès akkor nem èrted mièrt mindenki tèged nèz le...na vajon mièrt...

2020. aug. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
84%
Én tuti visszaadtam vna a pofont és pakoltam vna a cuccaimat azonnal... vagy a tieidet (attól függ, ki lakásában lakunk )
2020. aug. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Van egyáltalán olyan szituáció, aminél ezen az oldalon nem a férfi lenne a hibás? :)
2020. aug. 29. 13:07
 20/22 Lachesys ***** válasza:
100%
Igen, pl ha a nő pofozott volna meg. Ne haragudj, de mégis mit vártál?
2020. aug. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!