Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha undorító a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha undorító a barátnőmék háza?

Figyelt kérdés

Nem vagyok sznob, de ami ott abban a házban van, tűrhetetlen. Olyan igénytelenség van, hogy olyat még nem láttam, és ezt még a szegénységre se foghatjuk, mert ez nem pénz kérdése. Ahogy belépsz a házba, omlik le a vakolat nagy darabokba, ha csak hozzáérsz a falhoz, letörik. Bemész a konyhába, ott is a fal leomolva, a gáztűzhelyen a kosz úgy áll, hogy a hányinger elkap, a hűtő meg kívül-belül olyan retkes, hogy undorodom azoktól a kajáktól, amit onnan kivesznek. A szobákról meg nem is beszélve. Úgy rakják be a mosogatóba a mosatlant, hogy a kaja még benne van a tányérban, legyen szó kenyérről, félig megevett szendvicsről. Nem dobják ki a kukába ami a tányérban maradt, hanem beleteszik a tányérral a mosogatóba, aztán majd kézzel kiszedik. Az egész ház büdös, aminek elég szúrós szaga van. Amikor felkapcsolták a villanyt, láttam, hogy a villany búrája tiszta retek, bár nem értem mitől lehet retkes, ki fogdosta azt össze. Az asztal aljára ráragaszotta a barátnőm öccse a rágóit, ami undorító.

Nem vagyok sznob, se tisztaságmániás, de az alap, hogy rendet tartok magam körül, és nem a mocsokban élek.

Egyszerűen nem bírom elviselni azt, ami ott zajlik, de barátnőm apja folyton mondja, hogy aludjak ott, menjek oda, én meg visszautasítom, emiatt ez a barátnőmmel folytonos vitákat szül. Most akkor mondjam meg neki, hogy élhetetlen a szülei háza és a gyomrom kifordul, ha csak rágondolok?


2020. aug. 28. 22:20
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A barátnőd tehát nem is tudja, mi a gond? Szerinte rendben van a ház?
2020. aug. 28. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Azt ugye tudod, a barátnőd is igénytelen, ha nem zavarja, és te is, ha ilyen nővel vagy együtt.
2020. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%

😀😀😀 Hát ez durva.

Szerintem ja,mond meg neki,elvégre ő is ott él.Ha a szülei nem takaritanak,legalább ő csinálhatná,dehát mit is várunk tőle ha ezt látja..

Egy ilyen lánnyal/nővel együtt élni később borzasztó lehet!

2020. aug. 28. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyilván én is látom ennek a hátrányát és valamilyen szinten ő is ilyen. Mivel én csak 6 órában dolgozok meg könnyebb munkám is van jelenleg, mint az övé, így megbeszéltük, hogy én takarítok, ő meg főz és mosogat. De amikor főz, abban nincs köszönet, mert nekem kell mindent letakarítani utána.
2020. aug. 28. 22:27
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

Pedig ezt még most kellene rendezni. Igen is meg kell mondani, hogy ne haragudjon, de ezt a fokú igénytelenséget te nem bírod elviselni.

És azt is el kellene neki magyarázni, hogy ha főz, akkor próbáljon meg kicsit rendet tartani közben, mert nem biztos, hogy mindig 6 órás munkád lesz, hogy utána ráérj a mocskot takarítani.

2020. aug. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%
A családi hátteréről nem tehet, ez miatt ne nézd le, hanem finoman próbáld vele lekommunikálni, hogy ez nem normális. Nekem is a szüleim nem igazán adnak a környezetükre ami engem zavar, de mivel külön élek nem sok beleszólásom van az életükbe.
2020. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
98%
Ja az hogy omlik a vakolat több 100 ezer forintos kőműves művelet. De ezt a fél szendvicset beteszik a mosogatógépbe tényleg nem értem.
2020. aug. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

O ebbe szuletett bele, nehez eset nagyon. Van, aki pont nagyon rendes lesz, de otthon elve remenytelen. Meg lehet, hogy o belefasult es valoban ez van elotte.

Ha szereted es a jovod vele kepzeled, erdemes kuzdeni. De ha fiatalok epp most egyuttjarasa, akkor ez meg sok konfliktus forrasa lehet.

A szuloknel ez meg depresszio, mentalis gond is lehet, ok igymaradnak, ez biztos.

2020. aug. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnék egy ilyen emberrel együtt lenni. Engem zavarna a retek, őt nem, ergo mindent nekem kéne csinálni a házban. Ha pedig babázásra kerülne a sor, akkor a gyereket is ilyen mocsokban hagyná?
2020. aug. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ennyire durva szinten, de az én anyám se rendszerető. A férjem családja viszont kimondottan tisztaságmániás. Mikor megismerkedtünk, én eleg hamar elköltöztem otthonról, és az akkori párom - aki mostmár a férjem - elvárásai a környezetét illetően rendre és igényességre szoktattak engem is. Azóta us szépen rrndbe tartjuk az otthonunk, a családi rendezvényeknél mindig próbáljuk anyámat arra rávenni hogy inkább nálunk tartsuk. Ő már változni nem fog, ahogy a barátnőd szülei se, de a barátnőd még formálhatod, de ahhoz őszintének kell lenned vele. Ne támadd, ne sértsd meg mert magára veheti ha szídod a családját, inkább finoman mondd hogy mivel nálatok nagyobb a rend, te ott komfortosabban érzed magad ezért inkább ott találkozzatok....
2020. aug. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!