Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most voltam először barátnőmék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most voltam először barátnőméknél. Undorító házuk van nem akarok oda többet menni, de megbántani se akarom. Mi legyen?

Figyelt kérdés

Már amikor kinyitotta az ajtót megcsapott az erős penészszag , bementem és majdnem elhánytam magam, alig bírtam levegőt venni. Barátnőm szobája rózsaszín és padlótól plafonig tiszta penész a fal meg a plafon is a sarkokban ilyen fehér szőre van már :S

A fürdőszobájuk, folyosó szintúgy tiszta penész. Nem tudom hogy bírnak ott lakni, alig vártam már hogy szabaduljak. Még azt mondta hogy aludhatnék majd valamikor ott. Kizárt én oda vissza nem megyek. Mit csináljak?


2013. jan. 10. 00:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Hát, ha együtt aludtok, hívd inkább te őt. És próbáld nem túl feltűnően, de kerülni az ottalvást, odamenést.
2013. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Dózer!
2013. jan. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A csajodnak nincs penészes bukéja ?
2013. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ügyes csellel megoldhatnád ezt a helyzetet. Azt mondhatod neki pl. Hogy amikor ketetsben vagytok, akkor sokkal jobban éreznéd magadat hazai terepen, mivel attól félsz, hogy náluk valaki benyit, esetleg hallják, mit csináltok vagy akár az, hogy az övéi jelenlétében kicsit feszélyezve érzed magad, mert mégiscsak ő a lány és egy lányt jobban féltenek.

Egy meggyőző előadással valószínűleg ő is meg fogja érteni és ha esetleg rá is jönne, biztosan értékelni fogja, hogy ilyen finoman próbáltad őt meggyőzni. Ebben a helyzetben-érzésem szerint-az őszinteség nem jó megoldás. bizonyára tisztában van a lakásuk állapotával, szégyenkezik miatta-ha valamiben nem vagy jó, te sem repesel az örömtől, ha ezt még valaki külön meg is mondja neked.

2013. jan. 10. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
1: Köszönöm, szokott nálam lenni, aludt is itt, de szerintem nem akarja hogy csak ő jöjjön mindig. Mindene megvan neki, márkás cuccok, drága telefon, karóra, ékszerek. Azt hittem eddig azért nem vitt oda, mert nem akarta hogy lássam milyen puccos házuk van.
2013. jan. 10. 00:16
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom miért nem menő manapság az embereknél, főleg párok közt az őszinteség... de én akkor is azt ajánlom, hogy ezt így ahogy van, mondd el neki. Ha nem egy hülye kiscsaj akkor meg fogja érteni, és talán még tenni is próbál majd a mindent ellepő penész ellen. Legalábbis én ezt tenném.
2013. jan. 10. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
79%

MONDOM A TUTIT!


Mondd azt a csajodnak, hogy van egy enyhe penészallergiád (a tüneteket majd kitalálod, vagy a google segít). Aztán mondd hogy nem szeretnéd hogy asztmáig fajuljon. Úgyhogy nem mersz náluk tartózkodni.


Egyébként nem tudom hány évesek vagytok és melyik család milyen anyagi helyzetben van, de egy penészölő spray nem olyan drága. Szegény barátnőd is tök beteg lesz hogy egyfolytába a penészes levegőt szívja be. Szóval érdemes volna bele invesztálni....



Kérek pontot.

2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor viszont ez durva. Ez szimplán igénytelenség. A 0.15-ös 75 %-os.
2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%

nézz olyan lányt inkább akinek a családja anyagi szintben közelebb áll hozzád/családodhoz.

amit vázoltál az ilyen kapcsolat visszalépés minden szinten.

a mostani lány ebben nőtt fel,ez a természetes neki,ezért ha hosszabb dolog lesz belőle,elképzelhető előre szegény lány igényszintje a későbbiekben,mind higiéniailag,mind életcélilag.

2013. jan. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem kell rögtön a képébe vágnod hogy milyen a házuk, csupán jelentsd ki hogy elég nagy a páratartalom a lakásban, és esetleg adj neki tippet. Nem kell leszólóan közölni vele, csupán mintha hétköznapi lenne... Számtalan megoldás van penészre, több szellőztetés ( így télen azért nem ), pára-elszívó, és a szavo gyakori használata.
2013. jan. 10. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!