Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a baratommal egy eve vagyok egyutt..Anyám a kezdettől kezdbe gyuloli őt, megtudom szamolni a 10 ujjamon hany szot beszelhettek eddig. Van hiba a baratomba,de anyam ellen sose nem tett semmit. Azóta Ez csak rosszabb lett..Tudni kell, én táncolok, néptáncot. Mindig anyukám segitett öltözni mert nagyom nehez es sietni kell tenyleg. Szuksegem van a segitsegere neha ha sietni kell. A baratom mondta elszeretne jonni velem a fellépésre megnézni engem..Anyam ma reggel jelentette be hogy O nem jon velem. Nem segít. Oldjam meg magam vagy a barátommal. Ilyen helyzetbe tenyleg en lennek a hibas? O benne nincs hiba? En erezzem magam rosszul? Mit tegyek, kinek mondjam hogy ne jojjon? Ki melle alljak?? Kerlek mondjatok valamit :(
2020. aug. 29. 09:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Ha nem tudod, ki mellé állj, nem vagy még érett párkapcsolatra.
2020. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De o az anyam .. meg akkor is ha ilyen. A párom meg a párom akit szeretek. De nem erezném jogosnak ha anyam ellen mennék teljes mértékben..
2020. aug. 29. 09:22
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
De pontosan mi az isten baja van?
2020. aug. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi a baja a barátoddal?
2020. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem szimpatikus neki , rosszakat hallott rola es erre alapoz. Utálja nagyon.. Azt mondta irritalja es egy szar ember:(
2020. aug. 29. 09:33
 6/12 anonim ***** válasza:

Milyen rosszakat hallott ès kitől? Te magad is elismered,hogy van hiba benne (persze kiben nincs, de ha így ki van mondva, akkor az nagyobb horderejű hiba lehet).

Viszont ha ő nem akar vele egy levegőt szívni, akkor nem tudsz mit tenni. Ha azt akarod, hogy a barátod ott legyen, akkor keress más segítsèget az öltözèshez.

2020. aug. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Azok a rosszak amiket hallott róla..valóban igazak? Olyantól hallotta aki ismeri a párod kivül bevül? Vagy csak a szomszédnéni kreált vmi fantasztikus lehuzós pletykát egy pillantás alapján?
2020. aug. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
, nrm tudom kitol hallotta es azt se hogy miket. Anyam nem beszel errol se nekem. egyszerűen hajthatatlan. En igyekszem megfelelni mindnekinek de ez egyszeruen nem megy.
2020. aug. 29. 09:53
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyukád manipulál és zsarol. Vannak olyan szülők, akik képesek elmarni a gyerekük párját. Nézz szembe magaddal. Van-e igazság alapja annak amiért anyukád ennyire útálja, vagy csak ez egy kifogás, hogy kisajatítson magának? Ha van komoly oka az útalatának (pl. nem dolgozik, lusta, iszik, szerencsjáték, megcsal,...), akkor hagyd ott a barátodat. Ha viszont csipp-csupp dolgok miatt kifogásolja a barátodat, akkor anyukád csak manipulál téged.
2020. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9 es, igen igy erzem hogy manipulal es zsarol. Csak magat nézi es csak azt hajtja ide oda nem johet mert Ő nem szereti. Senki mást nem néz. Csak magát
2020. aug. 29. 11:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!