Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok rola, en reagalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok rola, en reagalom tul? Laikus velemenyeket varok

Figyelt kérdés

Baratnom egyutt aludt egy baratjaval 2 hettel ezelott. 3-4 eve ismerik egymast, eleinte ismerkedtek, baratnom mindig haver/baratkent tekintett ra, viszont a srac fel even keresztul abban a hitben elt, hogy tobb, mint egy sima baratkozos ismerkedes. Az evek soran meg is csokolta a paromat, aki viszont nem viszonozta, illetve tobbszor probalkozott. (Akkor meg nem voltunk egyutt) Kapcsolatunk elejen lebeszeltuk, hogy mi fer bele es mi nem a kapcsolatunkban, a kit altathatunk magunknal resz is porondon volt, amiben megallapodtunk, hogy barki, aki barmilyen szinten is tobb volt, mint sima baratsag az nem fer bele. Erdemes vele elbeszelgetnem errol? Elore is koszonom a valaszokat.

29/f, 28l


2020. aug. 30. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
Mekkora veréb vagy töki!!! :)))))))))))
2020. aug. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ajj ez nehéz. Mert nekem is vannak lány barátaim, akikkel soha nem feküdnék le és nem vonz szexuálisan.

A volt valami olyan körülmény ami miatt gyanu felmerülhet h több is volt? Buli, pia volt? Ti épp rosszban voltatok? Azóta változott a bnőd?

2020. aug. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Biztos vagyok benne, hogy nem tortent semmi. Nem is feltekenyseg van bennem, egy hangyanyi sem. Rendszeresen talalkozgatnak mar evek ota, en is ismerem a sracot. Ami igazan zavar, hogy miert is kellett a megallapodasunkat figyelmen kivul hagyni. Illetve ezekutan mit tegyek.
2020. aug. 30. 19:37
 4/7 A kérdező kommentje:
O van felhaborodva es sertve erzi magat, hogy nem igazan dijaztam ezt a lepeset. Nem erti mi benne a kivetni valom
2020. aug. 30. 19:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha a párod szerint ő csak egy haver, akit leállított évekkel ezelőtt, akkor a "megállapodást" nem szegte meg szerintem.

De én féltékeny lennék az biztos :D

2020. aug. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem igazan, mert a csokok es beprobalkozasok szerintem tul mentek a baratsagon. Van egy lany baratom, akivel anno tortent koztunk csok, miota egyutt vagyunk nem aludhat nalam, pedig en mindig kikoltoztem a nappaliba olyankor, soha nem aludtunk egy agyban
2020. aug. 30. 19:48
 7/7 anonim ***** válasza:
Eleve nem jönnék össze olyan komolytalan lánnyal, aki egoboostolásra tart valakit. Ha neked ez belefér, akkor engedd el. Ha viszont egy komoly nőre vágysz, akkor dobd ki.
2020. aug. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!