Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kívülállók véleményére van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kívülállók véleményére van szükségem! Most én reagálom túl ezt a facebook témát? Vagy komolyan ez a normális?

Figyelt kérdés

alig jöttünk össze egy hete(összességében kb 2,5 hete ismerjük egymást),aztán vhogy szóba került a fb.tudni kell h én semmi egyébre nem használom ,csak kapcsolattartásra,van akivel csak ott tudok beszélgetni.így alig van pár infó rólam az adatlapomon,se megosztások,valamint egyetlen egy kép,ami a profilkép.és ennyi,tehát nem neten élem az életem.ezt burkoltan sérelmezte h mégis h nézne már ki ha bejelölnénk egymást(na igen 1 hét után,ez volt a második találkozón) h kapcsolatban vagyunk és nekem semmi nincs az adatlapomon.mégis mit gondolnának a barátai.kicsit ezen összekaptunk de végülis sikerült megbeszélni.

majd a harmadik találkozón,azaz tegnap megint feljött ez a téma a bulija kapcsán h mennyire örülne ha elmennék én is.ezzel nincs is gond örültem neki h ennyire szeretné h ott legyek,na de akkor jöttek szóba a barátai h kíváncsiak voltak rám és megnéztek fbon és ők is sérelmezték h csak annyi infó van rólam,meg h alig nézek ki 16nak(tegyük hozzá csupán egy arckép van kinn,a göndör haj meg a natur smink persze h nem öregít rajtam éveket hiába leszek lassan 19.de ez eddig nem zavart..sőt..de nem szólt le emiatt senki sem eddig.így ezekután nem érzem úgy h sok mindent akarnék ettől a kapcsolattól.persze "megbeszéljük" majd személyesen...

na de jogosan érzek így?

én 18

a "barátom" pedig lassan 24


2012. okt. 5. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Itt a bizonyítésk arra, hogy egy jogilag felnőtt személy is lehet gyerekes idióta.
2012. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor annyira örülök, hogy nem használom azt a szart...
2012. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%

az barátod azért van időjelben, mert friss, vagy azért mert elbizonytalanodtál?

szerintem az a te adatlapod, ha a barátodat semmivel nem sérted meg, akkor semmi joga szólni, h mi van ott, a te 'területed', én is hasonlóan gondolkodom fb ügyben

aki meg szeretne ismerni, az személyesen próbálkozhat, ez a normális szerintem...

2012. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
ez a pasi egy idióta, hagyd a francba...
2012. okt. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.igen ez számomra is kiábrándító volt.

azért időzőjeles mert elbizonytalanodtam..ő komolyan gondolná(ezt a fb ügyet leszámítva)

de egyzserűen úgy érzem h ez mindig probléma lenne kettőnkközt.

2012. okt. 5. 15:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Amikor elkezdtem olvasni azthittem te vagy a pasi és vmi h.lye fészbúkfüggő kiscsajjal jöttél össze. De ez így fordítva még gázabb. Én a helyedben egy kicsit átértékelném a dolgokat.
2012. okt. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Mókusgyilkos ***** válasza:
nem kicsit gáz XDXD úristen.. üsd le 1 péklapáttal :)
2012. okt. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Jogosan érzed így. Én pont leszarnám ki mit gondol a barátnőmről, én szeretem. Gondolom akkor te egy dísz vagy abba a kapcsolatba, hogy verhesse a mellét : Igen , ilyen meg olyan a barátnőm !! . Nevetséges hogy valaki a barátainak tartja a barátnőjét.. Énis mondhatnám a barátnőmnek hogy vegyen fel feszes nadrágot, hogy verhessem a mellem hogy milyen jó seggű a barátnőm, ő mégis a bő nadrágokat szereti amiben szinte alig vagy laposnak látszik a feneke.. És egyáltalán nem zavar, sőt pont leszarom ki mit gondol róla.. Nyílván azért itt is vannak határok.


De ez nevetséges hogy 24évesen azon görcsöl a barátai mit gondolnak rólad.

2012. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy most én fogok rossznak tűnni, de akár te is változtathatnál egy kicsit, ha ennyire fontos ez számára. Ha pár képet feltöltesz, nem fog felbomlani a világ egyensúlya. Ha pedig ez számodra épp olyan elfogadhatatlan, mint számára a te álláspontod, akkor ennyi volt... Szerintem kár lenne ilyen hülyeség miatt kár lenne feladni, mielőtt még megtudod, lehet-e komoly kapcsolat köztetek.

Kompromisszum... a kapcsolatok alapja. Ha egyikőtök sem enged, akkor örökké minden apró dolgon veszekedni fogtok.

2012. okt. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!