Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért lehet ez? (Bővebben lent.)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez? (Bővebben lent.)

Figyelt kérdés

Szóval egy olyan "bajom" lenne, hogy bármikor amikor közelebb kerülök egy lányhoz, és bókol, hogy de jól nézel ki,nagyon aranyos voltál ma, cuki vagy stb... ( vagy esetleg mondja,hogy menjek át hozzá valamikor a héten,vagy még ma) akkor beparázok,és ellököm magamtól a lányt. (Nem beszélek vele többet, letiltom,kerülöm, stb...)

Szerintem nem tudom elhinni, hogy komolyan mondja, vagy azt nem hiszem el, hogy valakinek tényleg tetszek.

Amikor valaki megdícsér valamiért pl.: Tetszik a cipőd,akkor szintén zavarba jövök és nem tudom mit csináljak,vagy mit mondjak.

Nagyjából már 14 éves korom óta ezzel a "problémával" küzdök és fogalmam sincs, hogy hogyan vagy mit tudnék tenni hogy ez változzon.

Nem tudom számít e valamit, de eddig 3 sulit végeztem el, és mindegyikbe nagyon sokat voltam basztatva.

20/F



2020. aug. 30. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen fogadsz.

Nekem is van ilyen, ez a megérdemlem-e, önbizalom kérdése.

Amit adnak (mondanak) , fogadd el, ne gondolkozz. Mosolyogj, köszi, és kész

2020. aug. 31. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt érzi az ember ha nem mondanak igazat neki.Ha ezt érezted,akkor nincs semmi baj veled.Sokan csak szánalomból kamuznak össze-vissza.Pedig ezzel csak olajat öntenek a tűzre.Gondolom nem vagy egy szép pasi,és különc is lehetsz kissé.Nekem a kérdésedből ez jön le.Ismerkedj olyan lányokkal,akik hasonlítanak az ideálodra.Pl szereted a rockot mint én,akkor rocker csajokkal ismerkedj.Mondjuk engem a suliban nem tudtak csesztetni,mert külön voltam mindenkitől,és ha kellett megvédtem magam...Ha nem érezted őszintének a lányt,akkor jogosan lököd el magadól az ilyeneket...Azt érzi az ember,ha őszinte vele egy lány..Persze tévedni lehet,velem is előfordult fiatalon.Ha tesi hibás vagy esetleg,vagy ilyesmi akkor érthető a kérdésed.Az emberek gyakran nem merik kimondani az igazat...
2020. szept. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Magammal teljesen elégedett vagyok külsőleg,belsőleg,és a lányokkal akik ezt mondják se érzem úgy, hogy ne lennék velük egy szinten,és az ideáljaim is mert különben nem beszéltem volna velük sokáig.

Nekem az okozza a legnagyobb bajt, amikor kimondják az érzéseiket felém.

Megijedek attól, hogy lehet köztünk valami.

Gyakran megtörtént mint írtam a kérdésebn is, hogy ha eljutok odáig, hogy elhívjon magához,vagy mondja hogy talizzunk akkor mindíg valami kifogást keresek,vagy azt mondom majd máskor, vagy nem is válaszolok neki.

2020. szept. 3. 19:27
 4/4 anonim ***** válasza:

Olyan vagy mint Tony Stark, nem?

A szülők érzelmileg nem voltak jelen és ha komolyra fordulna a kapcsolat, akkor kihátrálsz:

[link]

2020. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!