Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jobb vagy rosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb vagy rosszabb azoknak a pároknak akik különböző műszakokban dolgoznak?

Figyelt kérdés
A barátom reggeltől délutánig fog dolgozni, én általában délutántól estig. Ez szerintetek pozitív vagy negatív egy kapcsolatnak?

2020. szept. 1. 21:37
A kérdező szavazást indított:
Jobb, mert kevésbé unjátok meg egymást
Rossz, mert többet kellene együtt lenni
37 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Mivel csak este találkoztok és csak aludni találkoztok szinte, hát nem a legjobb párosítás, ezt azért te is érzed.
2020. szept. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Arany középút kellene, hogy többször legyetek otthon egyszerre, de azért néha nem árt egy kis különlét sem otthon. De mindig külön az már nem jó. Bár állandóan összezárva együtt sem igazán (bár ez csak kisebb lakás esetében probléma, nagyobbnál lehet kicsit trükközni a térrel)
2020. szept. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ahogy érzed. Ha nagyon zavar, akkor keress olyan munkahelyet, ahol te is reggel dolgozol...
2020. szept. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért heti 2 szabadnap van mindkettőnknek. Az a baj így is 14 helyből ide vettek fel egyedül, pedig 3 szakmám van.
2020. szept. 1. 22:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem.Szevezés kérdése.Mindketten így dolgozunk.
2020. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az hogy jobb, vagy rosszabb így, csak tőletek függ. Tavaly egy ideig mi is így dolgoztunk a barátommal, én irodában délutánig (szakmai gyakorlat miatt), ő gyárban egyetem után este 11-ig. Nekem nagyon nem tetszett ez a felállás. Este 11 után találkoztunk csak, amit én kevésnek éreztem. Nem mindennap dolgozott szerencsére, de nekem már így is sok volt. Aztán elkezdte ő is a szakmai gyakorlatot, én találtam egy irodai munkát, így teljesen jó lett a helyzet.
2020. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!