Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történik ez velem ?

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű és rossz ember sem. Ha valakin nem tudok segíteni akkor inkább meg sem bántom.

Akkor mégis miért van az , hogy sokat szenvedek és bántanak engem ??

Pár kapcsolataim is mennek tönkre pedig kedvükben járok és mégis így sem működik. Többször bántottak meg és egy idő után mindig el tudtam engedni őket , hogy majd jön jobb. Így is volt. Jelenlegi párom is sokat bánt , csak a hibákat keresi bennem. Miért nem tudom elengedni ? Miért ragaszkodom még mindig hozza. Előző kapcsolatom mikor bántani kezdett befejeztem vele. Mi történik itt ? Miért nem bírom elengedni ?

Mintha valami szét taszít de egyben is tart.

Tettem valaha valami rosszat amitől most bűnhődöm és nem leszek boldog? Őszintén már fogalmam sincs mire gondoljak. Mindig egyenesbe jönnek a dolgok aztán újból szenvedek


2020. szept. 4. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt bàntjàk, aki hagyja.
2020. szept. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyèbkènt a szakìtàs könnyebb, ha a màsikat hibàztatjuk. Lehet, hogy ezt tervezi a pàrod?
2020. szept. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

S a bántás, miként nyilvánul meg feléd?

Megkérdik, kérsz még egy tortát???

2020. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondold vegig mit tehettel ami miatt.. A mostani parodat bantottad valamivel? Megcsalas barmi amit nem tud? Szereted? Mennyi idosek vagytok?
2020. szept. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg és szeretem.

És ha valamivel rosszat szólok neki én bocsánatot kerek. Sosem szégyellem bocsánatot kérni. Sőt mondta túl sokszor kerek bocsánatot.

2020. szept. 12. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!