Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz dolgot csináltam? :O L/13

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz dolgot csináltam? :O L/13

Figyelt kérdés
Villantottam a barátomnak a kamerában, nem igazán mentem bele... de nagyon akarta, és nem is igazán látta mert gyorsan fel húztam a toppom és vissza! Szerintetek nagyon rossz dolog ez?
2010. aug. 6. 10:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Utsó: De mi kultúrlények vagyunk, nem vadparasztok. Ráadásul ő festő, aki kábé kéthetente megnézi a méljeit, aztán ennyi, örül ha egy csatolmányt át bír szenvedni. Az említett oldalról még nem is hallott, de ha megtudná, hogy ilyen létezik, akkor rossz kedve lenne, hogy milyen primitív és rosszindulatú tahók vannak a világon, akik képesek ilyet kitalálni.. Az ilyen fórumokat s utálja, mit ez, mert szerinte itt sok buta ember provokálja a többit (részben igaz). Ő olyan szinten korrekt, hogy olyat még nem láttál, még engem is idegesítenek néha a moralizálásai. Egyszóval kábé előbb töltené fel bárhová a nagyanyám kutyája azokat a képeket, mint ő. Plusz nincsenek is nála, az én gépemen vannak.

De szóval nem hinném, hogy ő az egyetlen korrekt lény a földön.

2010. aug. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Amúgy tudom, hogy csak vicceltél:) Csak hogy lásd, hogy van mire alapoznom a véleményem.
2010. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Elnézést kérek a válaszoloktól! De én webkamerán mutattam meg, nem síma kamerán.
2010. aug. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
13 évesen még nincs is mit villantanod...
2010. aug. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

13 évesen mutogatod magad? O.O b.szki.... amikor én voltam 13 éves... :X megértő a barátod... aha... és meddig? ameddig jól összenem vesztek...

hová fajult a világ?! 13 évesen a tanulásra kéne figyelned b*zd meg nem arra hogy mutogasd magad... meg h a barátod nagyon akarta... mégis hányéves az a gyerek? O.O"""

2010. aug. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én 25 éves koromig tanultam, mégis 20 évesen már petting volt, és 23 évesen már el is vesztettem a szüzességem:) Pedig jól tanultam:)
2010. aug. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!