Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én tudom előre h nem fogja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én tudom előre h nem fogja használni vagy nem úgy lesz ahogy mondja, akkor ő miért nem tudja? ( hisz magát kéne ismernie a legjobban)

Figyelt kérdés

Már akkor tudtam hogy mi lesz, de ő mégis bizonygatta hogy nem úgy lesz.


Új biciklit akart venni amit munkába járáshoz akart használni főleg. Mert hogy eddig is ment volna biciklivel mert fáj a lába a gyaloglásban. Erre mondtam h 10percet gyalog is kibírsz pláne h ülő munkát végez;- ha annyira mozogni akarsz autó helyett.


Lényege h találtam neki 3hónapos (szép szinte új) biciklit megkapta szülinapjára. Ami 1hónapja volt ezalatt használta 4x pedig azt mondta h ha lesz heti 1x megy kocsival.


Kész pénz kidobás lett volna egy új 80ezerért; mondtam neki h arra hogy ott álljon felesleges az új, mert akkor tudtam h alig használja majd mert ő ahhoz túl kényelmes és lusta. És igazam van mert nem használja.


2020. szept. 8. 08:29
 1/7 anonim ***** válasza:

Mint exem. Az is vett 300 ért egy bicajt, mert az enyém milyen jó és tekerne velem. 3 évben 1szer ha el jött velem és akkor csak 10 km-t mentünk.

Vettem új kocsit, erre ő is vett, de utál vezetni, mindig én vezettem, az ővé szinte állt az udvarban.

N28

2020. szept. 8. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is sok mindent vennék magamnak de belátom magamban hogy van e értelme..meg tudom magamról hogy használnám e és igazán kell az nekem?
2020. szept. 8. 08:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Férjem is ilyen. Sokszor, kell neki, vegyünk. Én tudom, hogy nem fogja használni, de csak erőlködik. A végén persze mikor megvesszük, igazam van. Használja néhányszor, aztán a szekrényben csücsül érintetlenül. Most épp egy ilyenhez akar kiegészítő alkatrészt, mert az praktikusabb. Ok, de minek, ha úgysem használja...
2020. szept. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%
Lehet nem tetszik neki annyira a bicaj, vagy valamièrt nem jó. Lehet nem vèletlen adta el az előző "gazdája" sem 3 hónap után.
2020. szept. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A bicajjal műszakilag nincs baj mert a biztonság kedvéért elvittem szerelőhöz hogy nézze át.
2020. szept. 8. 08:49
 6/7 anonim ***** válasza:
Attól mèg nem biztos, hogy olyan, amilyen neki megfelelő lenne.
2020. szept. 8. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Tudta ő is hogy alig fogja használni..de költsük feleslegesen a pénzt..
2020. szept. 8. 10:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!