Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én egy 12 éves fiú vagyok és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én egy 12 éves fiú vagyok és nagyon tetszik egy lány az osztályomban a héten probálkoztam nála valottam de csak barátkén szeret. Ahogy meg érdeklödtem:a fiú ismerősei közül engem kedvel a legjobban. Mit csináljak hogy ne csak barátként szeresen?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

12 évesen? Semmit.

Gyerekek vagytok még! Mire számítotok egymástól?

2010. nov. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is várjatok még. A lány is biztos fiatalnak érzi magát. Barátkozzatok, pár év múlva lehet még belőletek valami.

23/L

2010. nov. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
várj várj és ha kibirod nála egy pár év mulva rendbe lessz minden
2010. nov. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Később lehet,hogy lesz valami,csak tartsd vele a szoros kapcsolatot,és ne add fel .
2012. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
az előző 4 jó hülye volt most kapd el a csajt egy körre ! elsősorban virits neki pénzt azt szeretik a csajok mert minden nő minden korban k@rv@ ezt igy tanuld meg ja és használat után dob el
2016. dec. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__hazass.. ha hozzádjön feleségül így jársz mint ő vidd el egy körrecazt csá persze védekezzetek durva 12 évesenb teherbe esne a csaj és még egyszer NE VÁRJ
2016. dec. 5. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!