Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti milyen esetben folyamo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti milyen esetben folyamodnátok fizikai erőszakhoz a párotokkal szemben?

Figyelt kérdés

2020. szept. 9. 12:33
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
75%

Bántás miatt pofozkodtok?! Elég gyerekes viselkedés.


Szintén önvédelemkor.

2020. szept. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
25%

4-es

Ha te szóbeli bántásért pofont adsz,akkor viseld el azt is,ha ő ad.Nem párterápiára kell menni,hanem vállalni a felelősséget a tetteidért.

2020. szept. 14. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
78%
Ha felébreszt éjjel, vagy elveszi a takarómat vagy a párnámat.
2020. szept. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem ízlik az ebéd, kijár egy pofon. Vagy nem takarított össze, koszos a budi. Nem akar dugni. Én szigorúan szeretem.
2020. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
#24 Igazi nő uralom lehet nálatok. Ha mindkettőtöknek jó így akkor hajrá. :D
2020. szept. 14. 19:08
 26/30 anonim ***** válasza:
17%
Tuti lezúznám, ha megcsalna! Még jól megharapnám a farkát, hogy még pisilni se tudjon csak sírva...
2020. szept. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
#26 Milyen kegyetlen vagy. :o Biztos fájna szegénynek...
2020. szept. 22. 17:07
 28/30 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem akar szexelni.
2020. szept. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Volt egy barátnőm. Szülei 40 felett hozták össze véletlenűl,sosem úgy szerették ahogy egy gyereket kell, ő 17èvesen szült,18 éves pasinak. Tönkrement a kapcsolatuk nyomorogtak...haza költözött idős szüleihez,akik erősen ittak.

Naív voltam,azt hittem majd melettem megváltozik. Decemberben jöttünk össze, áprilisban felmondott a munkahelyén(engem hibáztatott,veszekedtünk ideges volt hibázott, csúnyán viselkedett vele a főnöke vele egykorú lánya ezért, amúgy nem veszekedtünk).

Szóval szülők gyerek munkanélküliség... azt hittem ezért agresszív rajtam tölti ki a benne felgyülemlett feszűltséget. Szokása volt nyomkodni a miteszereim,így kezdődött feküdtem az ágyán,ő rajtam űlt,lehet szóltam valamit de egyszer csak elkezdett pofozgatni. Kérdés-püff-kérdés- püff-..ki tudja hányszor,nem ütött nagyot de mégis rossz volt, végűl meguntam lelöktem magamról...lefogtam a kezét, nem tudom miért de izgatónak találtam ,hogy ilyen indulatos, megcsókoltam a nyakát szerencsére izgatónak találta....nagyon jó vége lett.

Agyaltam sokat mi volt ez,azt mondtam rossz napja volt.

Aztán, pár hét múlva,kint cigiztünk nem tudom mit mondtam nem nagy dolgot,akkor is pofozgatott,megfogtam falhoz állítottam lefogtam, rángatózott,de az is egy szenvedélyes csókban végződött. Haza felé gondolkodtam,

fura volt,izgalmas és undorító egyben ez az egész. Szerencsére szakításig nem volt több ilyen, akkor viszont csőstől. Előző nap lánykérés...(igazából akkor már óránként változott,hogy jóba vagy rosszba vagyunk,ha nemet mond nemet de legyen már vége,ha igen mond akkor hátha tartja a szavát). Aznap ledöbbent,nem tudott se igent se nemet mondani. Másnap 9 kor még szépen beszélgettünk 10 kor megáll egy autó a házam előtt, csenget hozzám vágta a gyűrűt. Lehordott mindennek. Kimenetem megkérdezni hogy most mi a baja,száll be a kocsiba anyós ülésre, gondoltam megnézem ki hozta be. Ahogy száll be kiabálja a pasinak indúlj !indúlj pasi rá figyelt vagy direkt de elsododort. Nem lett nagy bajom. Én hívtam rendőrt,én lettem a vádlott mert félelemkeltően viselkedtem,útra léptem. Bíróság felmentett,ügyvéd 100000 be volt. Hát ennyit erről.

2020. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Utolsó, hát már ennyiből is lejön, hogy bipoláris volt a barátnőd. De ez alapján te se voltál semmi, hogy asszisztáltál hozzá meg lánykérés is volt.
2020. szept. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!