Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok olyan kapcsolatban, ahol a világ legcsodálatosabb férfijával vagy aki mindent megad neked, de gyengécske az ágyban?

Figyelt kérdés

Túlzás nélkül fantasztikus ember. Mindig érdeklődő, meglep apróságokkal, bújós, szeretgetős, bármiről tudtok bármennyit beszélgetni, támogató, odaadó, 100%-osan megbízhatsz benne és a legnehezebb napjaidon is szó nélkül türelmes veled, melletted áll.

Alapozhatsz rá hosszútávon, eltudod képzelni a férjedként, szereted mindenét és külsőre is a teljes ideálod. Évek után is szerelmet érzel iránta, erős kötődést, vonzalmat.

A barátai előtt is büszkén felvállal, fogja a kezed, puszilgat, soha nem ad okot féltékenységre, ha elmegy nélküled valahova mindig ír hogy mikor merre jár, mikor jön haza stb. Kérés nélkül.

Mindig mosolyog rád, őszinte szeretetet látsz az egész arcán ahogy néz téged és rengeteget dícsér, hogy mennyire szép vagy és mennyire szeret.

Hibái szinte nincsenek, ezt az egyet leszámítva, hogy az ágyban elég gyenge. 10 perceket bír többnyire, sokszor azt hiszi a nő hüvelyi úton is eltud élvezni a b*szástól, neked kell megtanítgatnod, hogy ez nem így van. Emellé a libidója sem hatalmas, heti 2-3 szexxel beéri, viszont a szexen kívül látod hogy vonzódik hozzád, mindig csókolgat, simogat.


Tehát egy ilyen személyiségű sráccal ti maradnátok, ha a szex elég átlagos lenne?

Nem akarok vele szakítani, ne értsetek félre. Csak kíváncsi vagyok ki hogy látja ezt.


Kort, nemet is légyszi.


2020. szept. 9. 12:51
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

#10-es, nem akarom elhagyni!! pont ezt írtam. Imádom őt, minden porcikáját. Csak úgy gondolom ezen fejlesztenie kell még a segítségemmel.

Nekem is sok hibám volt mikor összejöttünk és mellette mindegyiket kitudtam nőni, segített és támogatott abban, hogy jobb ember legyek.

2020. szept. 9. 13:06
 12/28 anonim ***** válasza:
72%
#10 Az csak egy dolog hogy ők ezt mondják, de valójában nem erre vágynak. Egy nőnek a tetteit kell figyelembe venni, nem a szavait.
2020. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
84%
12-es, mint a politikusoknak... :D
2020. szept. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
49%

10es! Inkább titkolja el az igényeit és legyen szar a szex? Ezt tese gondoltad komolyan!

A szexben lehet fejlődni...

N28

2020. szept. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
83%

"10 perceket bír többnyire"

Az bőven elég. SOkan annyit sem.


"sokszor azt hiszi a nő..."

SOkan el is tudnak, és sok férfi ugyanígy gondolja.


" heti 2-3 szexxel beéri"

Én is.


Szóval nekem semmi bajom nem lenne vele a leírás alapján.


23L

2020. szept. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
63%

#10 vagyok... ne titkoljon el semmit, de gondoljatok bele, az a pasi aki jó az ágyban az nem a jófiú kategóriás hanem az, aki ágyról ágyra jár, ebből szerez tapasztalot. Mérlegelni kell mi a fontosabb, a jó szex, jó külső, de ilyen mellett biztos hogy nem lesz hercegnőként kezelve, mint jelenleg.


Több ezer nő van itthon, akik égen földön se találnak rendes pasit, mert egyse őszinte, erre itt egy kérdés hogy minden szuper csak épp a szex nem 10/10...

2020. szept. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
86%

16

Ne magadból indulj ki! Nem minden jó és normális pasi, aki jó a szexben megy félre!

2020. szept. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
90%
A szexuális kultúra nem abból épül fel, hogy 100 nőt döntöttél meg a hétvégi bulik után... ettől nem leszel jó az ágyban...
2020. szept. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
82%

A "mindent megad"ba a szex is beletartozik szerintem. Amit írsz, az alapján fejlődőképes. Ha akar fejlődni a szexben, akkor szuper, ha nem akkor nem. Heti három szex nekem is elég lenne, feltéve hogy rendesen kielégülök.

De! Ha nem akar/tud fejlődni, akkor mégsem ad meg mindent, hiszen a szex baromi fontos része egy kapcsolatnak.

2020. szept. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
78%

#10-est cáfolom. Nem feltétlenül az a pasi a jó lepedőakrobata, amelyik minden második nőbe beleürített, akit az útjába vetett a sors. A legtöbb ilyennek pont elég egy -nem is túl profin- eljátszott orgazmus a nő részéről, hogy istencsászárnak képzeljék magukat, a valódi női orgazmust nem ismerik fel, mert sose találkoztak vele.

Életem legügyesebb szeretői mind arról voltak híresek, hogy nem volt ezer partnerük. Viszont odafigyeltek az emberre, kitapasztalták, mi esik jól, nem kapkodtak, és nem általánosítottak. Nem gondolták, hogy ha egyféleképpen jó volt egy lánynak amit csinálnak, az a másiknak is ugyanúgy bejön. Pontosan a figyelmesség az, ami a k.róművészekből hiányzik, és pontosan ezért nagyon értékes a kérdésben szereplő srác. Mert ő megtanítható rá, hogy igazán jó legyen vele a szex is. Ráadásul onnantól, hogy elkezd a nőnek is jó lenni, ez egy plusz dopping a srácnak, hogy érzi, hogy tényleg akarja őt a lány. És megnő a libidója, és egyre többször lesz egyre jobb. És utána már mehet a csaj falhoz kenése is, mindez pedig úgy, hogy közben normális kapcsolatban élnek együtt.

Tudom miről beszélek. 39 éves vagyok, pont elég pasival volt dolgom, voltak egyalkalmasak is, volt több, mint 10 éven át tartó is. Volt, aki sokat hitt magáról, de béna volt. Volt, akinek első voltam, de esküszöm, nem vettem észre.

Most van, aki aszexuálisnak hitte magát előttem, de azóta rájött, hogy szó sincs ilyesmiről, épp csak nem átlagosak a vágyai. 🙂 Nekem ő életem egyik legjobb partnere, a következő 50 évben nem szeretném lecserélni. De még kellett tanulnunk egymást. Kellett a kémia, kellett, hogy passzoljanak a dolgaink, és némi közös perverzió sem árt. Ez az, aminek a "mindenkit megd.gok kandúrok" a nyomába se érhetnek, szerintem.

2020. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!