Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Maradnátok olyan kapcsolatban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradnátok olyan kapcsolatban, ahol a világ legcsodálatosabb férfijával vagy aki mindent megad neked, de gyengécske az ágyban?

Figyelt kérdés

Túlzás nélkül fantasztikus ember. Mindig érdeklődő, meglep apróságokkal, bújós, szeretgetős, bármiről tudtok bármennyit beszélgetni, támogató, odaadó, 100%-osan megbízhatsz benne és a legnehezebb napjaidon is szó nélkül türelmes veled, melletted áll.

Alapozhatsz rá hosszútávon, eltudod képzelni a férjedként, szereted mindenét és külsőre is a teljes ideálod. Évek után is szerelmet érzel iránta, erős kötődést, vonzalmat.

A barátai előtt is büszkén felvállal, fogja a kezed, puszilgat, soha nem ad okot féltékenységre, ha elmegy nélküled valahova mindig ír hogy mikor merre jár, mikor jön haza stb. Kérés nélkül.

Mindig mosolyog rád, őszinte szeretetet látsz az egész arcán ahogy néz téged és rengeteget dícsér, hogy mennyire szép vagy és mennyire szeret.

Hibái szinte nincsenek, ezt az egyet leszámítva, hogy az ágyban elég gyenge. 10 perceket bír többnyire, sokszor azt hiszi a nő hüvelyi úton is eltud élvezni a b*szástól, neked kell megtanítgatnod, hogy ez nem így van. Emellé a libidója sem hatalmas, heti 2-3 szexxel beéri, viszont a szexen kívül látod hogy vonzódik hozzád, mindig csókolgat, simogat.


Tehát egy ilyen személyiségű sráccal ti maradnátok, ha a szex elég átlagos lenne?

Nem akarok vele szakítani, ne értsetek félre. Csak kíváncsi vagyok ki hogy látja ezt.


Kort, nemet is légyszi.


2020. szept. 9. 12:51
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Azzal szerintem számolj, hogy az elején fergeteges szex később középszerű lesz. Ha már az elején közepes, később pocsék lesz, még ha van is benne fejlődni akarás, akkor is. Mérlegelj. Én is hasonló szituban vagyok, egy főnyeremény a férjem, imádom, de a szex nem az igazi. Nekem az alkalmi szerető lett a megoldás. 28/N
2020. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
A 10 perc nem olyan rossz. A heti 2-3 alkalom sem. A többit beszéld meg vele. Közben mérlegelj.
2020. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
80%

Ha kijelented, hogy a 10 perc egy nagy nulla és hüvelyi orgazmus nem is létezik, akkor ne csodálkozz, hogy nincs libidója!

Azt írtad, hogy segítesz neki. Nekem úgy tűnik, hogy csak a rombolásban.


Egyik barotom felesége mesélte, hogy a párja nem volt egy nagy lepedőakrobata, de igazi csődört nevelt belőle egy év alatt.


44F

2020. szept. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rengeteg értelmes választ!! Sok jót írtatok. A mérlegelés már korábban is megvolt amúgy, ez a kérdés kiírás amolyan megerősítés akart lenni abban, hogy jól gondolom, hogy vele akarok maradni és szépen fokozatosan javítani a szexuális dolgokban. Mint írtam, az elejéhez képest ég és föld :D és tényleg csodás ember. Eszemben sincs őt elhagyni vagy bántani ezért.
2020. szept. 9. 14:45
 25/28 anonim ***** válasza:
Kizárt. Nekem fontos a minőségi szex, ez nem az.
2020. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
0%
Igen. Sok önismereti könyvet olvastatnék vele, meg filozófiát érzelmekről, spirituálizmusról, miszticizmusról. Utána már jó lesz.
2020. szept. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem értek egyet abban, hogy attól lenne valaki hiperszuper az ágyban, mert nőről nőre járt. Más nőknek nem azok az igényei mint nekem, nem ugyanazt élvezik mint én. Azt tanulja meg, hogy nekem mi jó, ez akkor se menne egyből, ha ezer nővel lett volna előttem.

Egyébként nekem teljesen jól hangzik a pasi. Heti 2-3 szex teljesen okés, 10 perc aktussal bőven jó. A többit meg ki kell tapasztalni.

Lehet ha lenne tapasztalatom nagyon béna lepedőakrobatákkal akkor máshogy gondolnám, de egyelőre úgy látom, hogy pasival csak akkor szakítanék szex miatt, ha nem állna fel egyáltalán.

2020. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha neked nincs hüvelyi orgazmusod 10 perc után sem, akkor az előjátéknál használj vibrátort, csiklóizgató vákumos rezgőt.Mikor ezektől többszörös orgazmusod volt, akkor jöhet az aktus.Garantálom nem lesz orgazmusban hiányod!
ápr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!