Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátomnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak a második évfordulónkra?

Figyelt kérdés
Aztmondta tavaly azért nem ünnepeltük meg mert a 2 év az lesz már valami nem az 1. Aztmondta nincs pénze ajándékot venni vagy menni valamerre kettesben. (De szórakozásra el tudja költeni) Ha ő így áll hozzá én hogy készüljek? Egy hónapunk van addig.

2020. szept. 10. 11:09
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Egy pici torta egy kettes gyertyával?
2020. szept. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ...mi pl barátommal sokszor közös programokkal ‘ünneplünk’ amihez pénz se kell feltétlen, elveszünk kicsit a városban vagy kirándulunk valamerre...

Az viszont furcsa kicsit nekem, hogy az egyéves évfordulókor azt mondta, majd a második, most meg semmi...vagy ö emlélszik erre az ígéretre?

2020. szept. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem furcsa ez az egész mert az egyes évforduló is számít azt is meg szokták ünnepelni. Nekem a párom a féléves évfordulóra felhívott a lakására gyönyörűen meg volt terítve finom étel és ital meg vázába virág és úgy ünnepeltük meg még nagyon váratlanul ért nem számítottam rá és azt, hogy ő főzzön férfi létére olyan megható.
2020. szept. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!