Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyakori hogy úgy szakítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori hogy úgy szakítanak a párok,hogy nem válaszolnak a párjuk megkeresésére vagy én fogom ki mindig ezeket a patkányokat?

Figyelt kérdés

Már a harmadik barátnőm szakított úgy vélem,hogy egy idő után nem válaszol az üzeneteimre,a telefont nem veszi fel.

Egy haverom szintén úgy dobta a párját,hogy nem válaszolt a barátnője megkeresésére.

Mondtam neki is hogy gerincesebb dolog személyesen elmondani ha valami baj van és nem kell ignoralni a másikat.


Ez mennyire gyakori hogy így szakítanak,hogy ki se mondják a szakítást,hanem egyszerűen lesz**rjak a másikat? Már elegem van hogy így viselkednek velem,pedig nem vagyok agresszív,nem féltékenykedem,akkor mégse értem miért viselkednek ilyen aljas módon velem hogy egy magyarázatot sem kapok,csak szó nélkül kilépnek az életemből.


2020. szept. 10. 11:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Te, biztos, hogy ezek kapcsolatok voltak és nem csak nagyon korai, messengeres ismerkedések?
2020. szept. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ki lett mondva hogy járunk,volt sok randi és szex is
2020. szept. 10. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A környezetemben egyetlen ilyen esetről sem hallottam, egyik ismerősömmel sem történt meg. Nemrég előjött a téma a munkatársaim között, el kellett magyaráznunk a főnökünknek, hogy mi az a "ghosting", mert ő (40es nő) azt sem tudta, hogy létezik ilyen.
2020. szept. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
69%
Aha ez a bevett manapság
2020. szept. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nekem volt ilyen, fene a belét. :D Nem laza messengerezgetés vagy randizgatás, nem. 1 éves kapcsolat.
2020. szept. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tejóég...mert ismerkedés alatt eltűnni, bár szemét, de abba még annyira nem éli bele magát az ember.


Nade egy év után??? Milyen lelkivilága van egy ilyen embernek?

2020. szept. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 7 év után ghostingol. Mondjuk az nem teljesen igaz, hogy nem mondta ki, csak aztán "meggondolta" magát, majd visszagondolta a magát 😂

A lényeg, hogy a végleges döntés f@szbukon történt, a kérdéseimre azóta sem kaptam egyenes választ.


Szerintem a válaszolok közül én "nyertem"...

2020. szept. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg minősített patkáyság, jól mondod kérdező. Sajnálom. Szerintem annyit mindenki megérdemel, hogy a szemébe mondják, hogy köszi belőled ennyi elég.
2020. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Hozzám 3 éves kapcsoltnál a szakítás napját követő 1,5 évig egy szót, nem szólt hozzám, betűt nem írt nekem. Bele is nézegettem kicsit.
2020. szept. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Gáznak tartom az üzenetes szakítást, de ennél még az is jobb volna...
2020. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!