Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak akkor szeretne találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kekszakall kérdése:

Csak akkor szeretne találkozni, ha lefekszünk egymással. Ez normális egy komolynak tervezett kapcsolat esetében? Nem szégyenlem a kérdést, noha én vagyok a férfi(20+).

Figyelt kérdés

Nem igazán kedveli a közös programokat, beszélgetni nem szoktunk. Nem bánná, ha találkozásaink ideje csak 'azzal' telnének el.

Az utóbbi észrevételem miatt gondoltam úgy, hogy beugratom.


Megkérdeztem, felmehetek-e hozzá ma. Igent mondott. Majd leszögeztem, ne sexeljünk, enervált vagyok. Erre úgy reagált, hogy akkor találkozzunk egy másik napon.


máj. 1. 16:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
50%
De ezt ugy is erthette hogy esetleg depis vagy es semmi kedve nem volt ahhoz hogy lehozd az életéről is.
máj. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

#1


A sex motiválja. Ez egyértelmű.


A kérdésemre arra vonatkozik, válhat - e egy ennyire egyértelmű, stabil szexkapcsolat komoly kapcsolattá.

máj. 1. 16:32
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem
máj. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Fura lenne. Én le se tudnék olyannal feküdni aki a hátam közepére se kéne, és nem birom a társaságát. Szerintem nem a szex miatt szexel. Ha szexel.
máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
16%

Igen, normális. Akarja tudni mit tudsz nyújtani, mielőtt feleslegesen beleloholnátok magatokat a dologba. Mondjuk minimum egy petting (oda-vissza orállal) azért simán elvárható


Ezt férfiként mondom. De nyilván ha már a találkozó elején sincs meg a vágy, akkor hülyeség ágyra menni

máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5


Nincs semmi baj a magával a szexszel. Azzal már igen, hogy lassan 3 éve vagyunk együtt, eddig egyszer volt hajlandó találkozni a szüleimmel (nagy könyörgések árán), és nincs semmi jövőkép, csak a szex.

máj. 1. 16:51
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
ez nem komoly kapcsolat es nem is lesz az soha, mert nem ersz annyit szamara, hogy idot toltson veled a dugason kivul
máj. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Ti nem vagytok együtt, csak szexre használ
máj. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

#7

Ez egy burkolt negatív értékelés lenne tőled az irányomba? Evil.

Glom nő vagy.


Ha így van, akkor mondja meg a frankót, én elmondtam neki ezerszer, hogy nekem így nem okés, nem qrvázni szeretnék.

máj. 1. 17:09
 10/24 anonim ***** válasza:
72%
Szégyell
máj. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!