Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig "lecsatlakozik" rólam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig "lecsatlakozik" rólam a párom?

Figyelt kérdés

Ha együtt vagyunk, tök jó, egymásra hangolódunk. És ha távol van, akár annyi, hogy elmegy dolgozni, már nem az a közeli ember jön vissza. Távolságtartó, ellenséges. Nem durván, de egyből érzem. Kevésbé kíváncsi rám, stb.

Most elutazott 3 napra, tegnap este még érdeklődő volt, szeretlek is megvolt. Ma már "nem kíváncsi rám". Telefonbeszélgetéseket rövidre zárja, alig érdeklődik. Most is kb lerazott, gondoltam dolga van, azóta a fbot nyomja...

2 és fél éve vagyunk együtt, 36 évesek. Nem fiatalok. De rosszul esik, amit érzek. :(


2020. szept. 10. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha munkából morcosan tér haza, alighanem ottani problémái vannak.

Én nem várok senkitől hosszú beszélgetést, hiszen drága a telefonálás.

Beszéljétek meg a problémát és ha nem tudod elviselni ahogy viselkedik, akkor ne kínlódj, hanem szakíts.

2020. szept. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozz te is le róla. Menj el a csajokkal bulizni, vagy csak meginni egy kávét, sétálni, akármi. Az is nyomasztó lehet neki, ha te nem csinálsz magadnak programot, csak rá "vársz", hogy veled foglalkozzon. Ha látja, hogy te is jól érzed magad nélküle is, jobban fog rád figyelni. Magadba fektess, mert az látszik, és megmarad.
2020. szept. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ingyen hív.

Én gyakrabban csinálok magamnak programot, mint ő, most is dolgozni van. Ha programot szervez, velem, mindig, vagy barátokkal közöset, de szabadidejében ragaszkodik hozzám. Én jobban igénylem az egyedüllétet.

Szeretek itthon is lenni, olvasni, csak azért nem megyek el itthonról.

De az ilyesmit megérzem, hogy hirtelen távol kerül tőlem.

2020. szept. 10. 19:14
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Miutan hazaer munkabol, hagyj neki fel orat amig elengedi a melos dolgokat. Leul, pihen, gondolkozik a nagy semmin addig. En ezt csinalom, utana mar "velem van" ha "tavol lenne".
2020. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Már ifjú koromban is rájöttem, hogy mindig annak a rosszabb, aki marad. A távozó újabb és újabb körülmények közé kerül, tehát nem ér rá gondolkozni az egyedüllét fölött.

Azt írod, hogy szabadidejében ragaszkodik hozzád. Akkor - szerintem - minden rendben, de ha Neked ez így nem jó és nem tudod leküzdeni, akkor válaszút elé állítottad magad.

Ha másban jól kijöttök, akkor én megpróbálnék alkalmazkodni hozzá, ill. próbálnám leküzdeni a hiányát.

2020. szept. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Amiatt rossz, hogy úgy érzem, mire végre közel kerülnénk, eltávolodik. Mikor kifejezem hiányát, vagy érzéseimet, olyan mintha hátralépne kettőt. Persze, a kapcsolat egy tánc, csak itt sosincs beteljesülés, illetve nagyon rövid ideig.

Vannak napjai, mikor egyfolytában keres, ír és hív, és ha nekem lenne ilyen napom, ő távol van.

Nem tudom, érthető-e ez így?

És mit tudok csinálni, ha telefonon kerül távolra? Nem fogom tukmálni magam, hogy de beszéljünk, mert mesélnék, meg mert hiányzol. Ha egyszer hallom, hogy zárja le a beszélgetést.

2020. szept. 10. 19:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem a párod, hanem csak a dugó pajtid. Ez nem kapcsolat. Ideig óráig elvan veled, tovább már nem kér belőled
2020. szept. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Gyakorolnia kéne.
2020. szept. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!