Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom megcsináltatta a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom megcsináltatta a melleit, azóta nem érzem jól magam, mit tegyek? részletek lent.

Figyelt kérdés

A páromnak megismerkedésünkkor szep nagy cicijei voltak, ez is fogott meg benne. 3 gyerek végigszoptatása azonban nem mult el nyomtalanul rajtuk, igy szerette volna kicsit visszakapni a regi enjet, igy megcsinaltatta a melleit.

Mivel szeretem, tamogattam ebben - NEM anyagilag.

De amiota hazahoztam a korhazbol valahogy nem erzem jol magam. Egyreszt frusztral a latvany, pedig mellmanias vagyok, de ez a mostani nem igazan tetszik. Kb a nyakában van ket labda. Tudom, hogy meg sokat fog valtozni, mire beall az implant, de .. kb sirhatnekom van, nem tudom miert.

MAsreszrol attol tartok, hogy ha esetleg visszajon a vágy, akkor meg tulzottan is fogom kivanni és allando feszultsegforras lesz ez kozottunk, mivel mindig is ra voltam kattanva a melleire, neki viszont nincs akkora etvagya ezen a teren, mint nekem.

tudom, sok a bajom, meg bezzeg mas osszetenne a ket kezet, de en most valamiert tenyleg nem talalom a helyem ebben a helyzetben.



2020. szept. 10. 21:49
 1/10 Hellmano ***** válasza:
78%
Majd egésznap töcskölöd a melleit és ennyi.
2020. szept. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:) a terv jo, de mint irtam, o nem akkor szexbaba mint amilyennek kinez.
2020. szept. 10. 22:03
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Olyan vagy mint egy hisztis picsa. Egy nőt nem a melle miatt szeret az ember.

Vegyèl szexdollt

2020. szept. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó elmondott mindent, amit erre el lehet.
2020. szept. 11. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Ha tetszik maganak,a szexet is gyakrabban akarja!!
2020. szept. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Azthittem hogy valami konkret targyrol beszelsz.
2020. szept. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%
Jaj te szegény, mindjárt megsajnálunk. Ekkora hisztis, önző tuskót, te jó ég.
2020. szept. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
86%
Méghogy csak a nők nyávognak meg hisztiznek idióta dolgok miatt :D
2020. szept. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%

Nő vagyok és megértelek, több férfitól halottam már hogy nem jött be az új cickó. Milyen kosárméretből milyen lett?


De az enyémmel játszhatsz ha igazira vágysz és szereted a nagyokat. :P

2020. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A doki a nyakába varta a melleit?Hü basszus,el nem tudom képzelni!Hát nem csodálom ,hogy kicsit kiegyensúlyozatlan lettél!Az ember azért nem szokott hozzá az ilyesmikhez!
2020. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!